RTX 2060 vs GTX 1660 Ti

Değer. Bu arada RTX 2060 modeli 1660ti modelinden daha performanslı. Kısacası RTX özelliği + yaklaşık %20 performans farkı için RTX 2060 alınır.
Kaliteli bir PSU'ya sahipsen OC yapıp iyi seviyelere ulaşabilirsin.
Tercih meselesi. Ben RTX olayının daha gelişmesi gerektiğini düşünüyorum. RTX randımanlı kullanabilmek için en az 2070 gerekiyor bence. Bütçe sıkıntısı varsa diye söyledim tercihe kalmış yani.

Valla araştırdım,izledim oyunlarda aralarında ortalama 10-15 FPS oynuyordu. Bende de 1660Ti var biraz OC yaptım. Neredeyse 2060 oldu. Güzel bi modelini alıp overclock yapabilirsin aradaki fiyat farkına değer mi tartışılır.
Alırsam gaming x modelini alırım
Değer. Bu arada RTX 2060 modeli 1660ti modelinden daha performanslı. Kısacası RTX özelliği + yaklaşık %20 performans farkı için RTX 2060 alınır.
Kaliteli bir PSU'ya sahipsen OC yapıp iyi seviyelere ulaşabilirsin.
Pc yok şuan sadece anakart ram ve monitör aldım monitörümde gsync yok Ama sıkıntı yapmaz dediler
1660 ti 1660 super den daha iyi değil mi
Tercih meselesi. Ben RTX olayının daha gelişmesi gerektiğini düşünüyorum. RTX randımanlı kullanabilmek için en az 2070 gerekiyor bence. Bütçe sıkıntısı varsa diye söyledim tercihe kalmış yani.
Evet bütçe sıkıntısı var rtx 2070 yapamam en fazla 2060 olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı