RTX 2060 Watt değerini nasıl düşürülür?

oguz29

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2060 kartım var. Watt degerını dusurmek ıstıyorum. 124 Watt cekıyor su an mınıng de fakat undervolt tecrubem yok. Bu konuda yardımcı olabılır mısınız? MSI after'den Curved ayarlarından neyı nere çekeceğim bılgım yok. Tecrubesı olan arkadaşlar yardımcı olabılırler mı? Normal mınıng ıslemınde 1015 mv gibi değerlerde gezıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner üzerinden Power limiti 10'ar 10'ar düşür. Çok fazla düşürünce mh/s azalabilir ona dikkat et. Isınmasını önlemek içinde Core clocku en sola çek. Oyun oynamadığın sürece Core clock en solda kalsın.

MSI Afterburner üzerinden Power limiti 10'ar 10'ar düşür. Çok fazla düşürünce mh/s azalabilir ona dikkat et. Isınmasını önlemek içinde Core clocku en sola çek. Oyun oynamadığın sürece Core clock en solda o ayarlar ıse yaramıyorum power lımıt en sonda core -502 kadar cektım memory +500 lerde suan bır cok secenekler denedım core -502 cektıgımde bıle 1400 mhz lerde halen 120 watlar curved kısmından voltaj dusurmem gerek ama o konuda cok bılgım yok

20 ve 30 serisi zaten 10 Watt yiyecek hali yok. Mesela benim 3060 kartım var, bende mining yapıyorum. 110 Watt'la 47-48 kazıyorum Power limiti daha da sola çektiğimde ise mh azalıyor.
2060 zaten 160-170 Watt yiyen bir ekran kartı 120 Watt'tan çok sorun olmaz. Voltaja dokunursan garanti dışına çıkabilir kartın.

20 ve 30 serisi zaten 10 Watt yiyecek hali yok. Mesela benim 3060 kartım var, bende mining yapıyorum. 110 Watt'la 47-48 kazıyorum Power limiti daha da sola çektiğimde ise mh azalıyor.
2060 zaten 160-170 Watt yiyen bir ekran kartı 120 Watt'tan çok sorun olmaz. Voltaja dokunursan garanti dışına çıkabilir kartın.
garantı dısına cıkması vs zaten bunlar rısklı ısler dun voltaj dusurerek 90 watlara cektım enerjı tuketımını

Geri
Yukarı