RTX 2060 yerine macOS uyumlu ekran kartı önerisi

onurbayraktar61

Femtopat
Daha fazla  
Zotac Gaming RTX 2060 GDDR6 6 GB 192Bit NVIDIA GeForce DX12 ekran kartım mevcut fakat Mac ile uyumlu olmadığı için değiştirmem gerekiyor ve bu işten pek anlamıyorum. Bilgisayarı toplama aldım, 1 sene olmuş toplanalı ve toplanma faturası var. Kutusu yok. Bu ekran kartını ne kadara satmalıyım ve üstüne 1000TL ekleyerek hangi markada nasıl bir ekran kartı almalıyım?

İşlemciniz nedir ? Dahili grafik birimine sahip bir Intel işlemci ise bunlara gerek yok.

Zotac Gaming RTX 2060 GDDR6 6 GB 192Bit NVIDIA GeForce DX12 ekran kartım mevcut fakat Mac ile uyumlu olmadığı için değiştirmem gerekiyor ve bu işten pek anlamıyorum. Bilgisayarı toplama aldım, 1 sene olmuş toplanalı ve toplanma faturası var. Kutusu yok. Bu ekran kartını ne kadara satmalıyım ve üstüne 1000TL ekleyerek hangi markada nasıl bir ekran kartı almalıyım?

4000-5000 arası satabilirsiniz sanıyorum.

Edeceği fiyatı tahmin etmek için modelini öğrenmek lazım.

AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.4 GHz 16MB Önbellek 65W İşlemci​

Dahili GPU maalesef yok işlemcinizde. Çok ayrıntılı bilgim yok ancak ekran kartı yerine işlemci+anakart kombinasyonu da işinize yarayabilir. MAC bölümüne konu açarsanız çok daha iyi bilgi alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı