RTX 2060'e ikinci el kaç TL verilmeli?

Güzel kart hocam. Bence 4500-4750 arasi testlerini de yaparak alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Testler için kartın referans değerlerini de Recep Baltaş'ın videosunda bulabilirsiniz.

Amazon Japonya'dan 6500'e sıfır RTX 3060 al daha mantıklı bence. RTX 2060'a bu paralar asla verilmez. Ve, fiyatlar düşecek gibi. Bence biraz bekle.
Ben 4000'e GTX 1660 Gaming X satamadım.

Hocam o fiyata çok güzel olurdu lakin inmeye niyeti yok pek.

Sıfır için mi dediniz benim sorduğum 2.el için j mı hocam orayı kaçırdım?

Anladım. Sağ olun.

Sıfır için dedim ama siz yine de gidin bir karta bakin FurMark testlerinden gecirin oyunlarda falan da deneyin sonra testlerin sonuçlarını paylaşabilirsiniz iyi değilse sifir Kart'ı almak daha mantıklı olur.

Amazon Japonya'dan 6500'e sıfır RTX 3060 al daha mantıklı bence. RTX 2060'a bu paralar asla verilmez. Ve, fiyatlar düşecek gibi. Bence biraz bekle.
Ben 4000'e GTX 1660 Gaming X satamadım.
Hazır Japonya demişsiniz size birkaç sorum olacak o zaman.Birincisi güvenli mi garanti vs.?İkincisi bir ilan atsam yorumlar mısınız?
Sıfır için dedim ama siz yine de gidin bir karta bakin FurMark testlerinden gecirin oyunlarda falan da deneyin sonra testlerin sonuçlarını paylaşabilirsiniz iyi değilse sifir Kart'ı almak daha mantıklı olur.
1000 lira daha verip sıfıra yönelmek daha mantıklı dediğiniz gibi.

Hocam o fiyata çok güzel olurdu lakin inmeye niyeti yok pek.

Sıfır için mi dediniz benim sorduğum 2.el için j mı hocam orayı kaçırdım?

Anladım.Sağolun.
Hocam fiyatta indirim yapmıyorsa bence 6200'e sıfır olan modeli de alabilirsiniz. Arada bin lira olacak ama kullanılmış sonuçta. Stok bulunmasa 5250 güzel fiyat ama şu an stok var yani alternatifiniz var. Eğer bütçede sıfır ürün için bin lira artirabilirseniz daha iyi olur sizin için.

Hocam fiyatta indirim yapmıyorsa bence 6200'e sıfır olan modeli de alabilirsiniz. Arada bin lira olacak ama kullanılmış sonuçta. Stok bulunmasa 5250 güzel fiyat ama şu an stok var yani alternatifiniz var. Eğer bütçede sıfır ürün için bin lira artirabilirseniz daha iyi olur sizin için.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Dediginiz gibi yapmak daha mantıklı olabilir 1000 daha koyup şu an düşünme aşamasındayım.

Hocam kafanizi bence yormayin bin TL verebilecek gucunuz varsa kesinlikle ama kesinlikle sıfırını alin.
Biraz zorlasa da sıfır olduğundan değer hocam.O yöne doğru gidebilirim.
Arkadaşlar birde bir sorum daha olacaktı.2060 ın yanına güzel fiyat/performans sistem onermeniz mümkün mü?SSD ve HDD,monitör hariç bir şekilde.

Arkadaşlar birde bir sorum daha olacaktı.2060 ın yanına güzel fiyat/performans sistem onermeniz mümkün mü?SSD ve HDD,monitör hariç bir şekilde.
Bence 2. El daha mantıklı. 5000'e düşerse direkt al.
1250 lira cebinde kalıyor, az para değil.
İşlemciyi 3600 alacaksan 5600X alırsın. O kartla 5600X, CS maksimum ayarlarda her şey en yüksekte (ayrıca tek çekirdek ayarını yapmıştım) 300-350 FPS civarı verir.

Hocam anakart, işlemci, ekran kartı, kasa, ram falan derken sizin sistem tuzluya gelebilir çünkü ekran kartı tek başına pahalı. Rtx 2060 yada indirimde hala varsa rtx 3060 hazir sistem alinabilir 10-11 bin civarlarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı