RTX 2060'lı HP Omen 17 aldıktan sonra neler yapılmalı?

Utku Durmaz

Decapat
12.000 TL'lik bir bütçeye sahiptim ve tercihimi HP Omen'den yana kullandım.

Aldığım bilgisayar;
(Daha gelmedi)

Yapmak istediğiniz yorumları esirgemeyin lütfen, bilgisayar ilk geldiğin de ne yapmam gerekiyor? Çok bir bilgi sahibi değilim, oyun oynamak için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizinden windows 10 formatı atın. Sonra windowsun tüm güncelleştirmelerini yapın. İnternet explorer'ı açıp google chrome indirin çok işinize yarayacak. Sonra ne isterseniz yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre programları indirirsiniz.

Özel bir şey yapmana gerek yok, tak çalıştır.
Edit:Bilgisayar hakkındaki düşüncelerim oyunlar için çok iyi bir bilgisayar ekran kartı çok iyi güle güle kullanın

Son düzenleme:
12.000 TL'lik bir bütçeye sahiptim ve tercihimi HP Omen'den yana kullandım.

Aldığım bilgisayar;
(Daha gelmedi)

Yapmak istediğiniz yorumları esirgemeyin lütfen, bilgisayar ilk geldiğin de ne yapmam gerekiyor? Çok bir bilgi sahibi değilim, oyun oynamak için kullanacağım.
Hayırlı olsun hocam. Windows 10 formatı atın daha sonra Google Chrome yükleyin. Ayrıca gerekli driverlar bazen kurulu olmuyor onlarıda kurabilirsiniz gerisi size kalmış.

Aynı cihazı almayı düşünüyorum. Artı olarak 480tl indirimim var Hp marka laptoba sahip olduğum için. Tek merak ettiğim nokta ısınma. İnternette hep 15inç modeller aşırı ısınıyor deniyor ama 17 hakkında birşey bulamadım. Sizin bir bilginiz var mı?

Aynı cihazı almayı düşünüyorum. Artı olarak 480tl indirimim var Hp marka laptoba sahip olduğum için. Tek merak ettiğim nokta ısınma. İnternette hep 15inç modeller aşırı ısınıyor deniyor ama 17 hakkında birşey bulamadım. Sizin bir bilginiz var mı?
Hocam monster hiç düşünmedim ben msi düşünüyodum onlara da çok zam gelince bu modeli aldım. Araştırmalarım sonucu diğer gaming laptoplar gibi ısınıyor yani, iyi bir soğutucu alırsın bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten altında da bayağı bir yorum var olumlu yönde kullanıcı yorumları

Geri
Yukarı