RTX 2060'lı laptop hala iş görür mü?

Qranger

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bir arkadaşımdan RTX 2060'lı Lenovo Legion 5 laptop alabilirim, bütçem şuna yeterli şu anda. Bu laptop ile güncel oyunları oynama şansım olur mu?
Steam indirimlerini de kullanmak istiyorum yarın alırsam.

Çok teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre yeter oynayacagınız oyuna göre değişir. Ama en az 3050 olsa daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar.

Bir arkadaşımdan RTX 2060'lı Lenovo Legion 5 laptop alabilirim, bütçem şuna yeterli şu anda. Bu laptop ile güncel oyunları oynama şansım olur mu?

Çok teşekkürler,

Fazlasıyla hem de.

O sistem rdr2 bile oynatıyor diye biliyorum 2060 azımsanmayacak bir kart

Merhaba arkadaşlar.

Çok teşekkürler,

Şimdilik idare eder RTX 3060 almanı öneririm RTX 2060 biraz kasıyor oyunlarda.

H
Bana göre yeter oynayacagınız oyuna göre değişir. Ama en az 3050 olsa daha iyi olur.
Hocam bunun temız oldugundan vs emınım 0 gibi cihaz ondan aklıma yattı.

Güncel oyunlardan kastımız Alan Wake 2, Starfield ve gelecekte çıkacak diğer AAA oyunlar olacaksa biraz üzebilir. Onun dışında daha önce çıkmış oyunları rahatça oynarsın.
Yok hocam o kadar değil de Rdr2 , Elden Ring, Sekiro , Day's Gone , God Of War , RE Village gibi oyunlar.

Elden Ring ve RDR2'den şüpheliyim :(

O sistem rdr2 bile oynatıyor diye biliyorum 2060 azımsanmayacak bir kart
Oynatıyorsa süper kütüphaneye yatırımlık almıstım yazın cihaz yoktu :)

Yok hocam o kadar değil de Rdr2 , Elden Ring, Sekiro , Day's Gone , God Of War , RE Village gibi oyunlar.

Elden Ring ve RDR2'den şüpheliyim :(

Rahat oynarsın. Cyberpunk da oynarsın. Tek sıkıntı bundan sonrası oluyor, artık DLSS, FSR ayar kısma nereye kadar götürürse öyle olacak.

RTX 2060 dizüstü almak için doğru bir vakit, bu devirde pahalı cihazlara girilmez şöyle 1-2 sene daha beklemek lazım. Büyük oyun motorlarının şovunu seyrediyoruz artık, olan kartlara oluyor.

Rahat oynarsın. Cyberpunk da oynarsın. Tek sıkıntı bundan sonrası oluyor, artık DLSS, FSR ayar kısma nereye kadar götürürse öyle olacak.

RTX 2060 dizüstü almak için doğru bir vakit, bu devirde pahalı cihazlara girilmez şöyle 1-2 sene daha beklemek lazım. Büyük oyun motorlarının şovunu seyrediyoruz artık, olan kartlara oluyor.

Hocam zaten asıl hedefim GTA 6 için sistem gereksinimleri açıklanınca rahat oynatacak cihazı beklemek olacak. Şimdilik dediğin gibi idare edecekse düşünmeden alıyorum.

Geri
Yukarı