Çözüldü RTX 2060S Ekran kartı çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
Benchmarklarda, Mining'te çökmüyor, bazen saatlerce oyun oynuyorum 180W çekiyor ama çökmüyor ama bazen de o oyuna girer girmez çöküyor ve sistem kilitleniyor. Masaüstünde, Windows kilit ekranında, Netflix'te rastgele çıkabiliyor. Sürücü fark etmiyor Aylardır OC, undervolt, mining yapılmıyor. Çöktükten sonra mavi ekran vermiyor, bazen sadece uygulamalar çöküyor bütün sistem değil.
GPU: 2060 Super MSI Ventus

20220911_154435.jpg

Çözüm
Banada oluyor o GPU'yla ya arada bir. Böyle çok rastgele anlarda. Son 4 aydır yaşamadım gerçi ama.
Hiç çözmesini sağlayacak bi şey yapmış olabilir misiniz 4 ay önce?

Ekran kartını test etmek için başka sistemi taktık, orada sorunsuz çalıştı; geri sisteme takınca da yine sorunsuz çalışmaya başladı. Bi tak çıkar yapmak sorunu çözdü diyebilirim.
Banada oluyor o GPU'yla ya arada bir. Böyle çok rastgele anlarda. Son 4 aydır yaşamadım gerçi ama.
Hiç çözmesini sağlayacak bi şey yapmış olabilir misiniz 4 ay önce?

Ekran kartını test etmek için başka sistemi taktık, orada sorunsuz çalıştı; geri sisteme takınca da yine sorunsuz çalışmaya başladı. Bi tak çıkar yapmak sorunu çözdü diyebilirim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı