RTX 2060S ne kadar eder?

Kartın durumuna bağlı hocam. Garantisi var mı? Mining yaptınız mı? Kutu fatura duruyor mu?

@494722 kutusu faturası garanti belgesi hepsi duruyor mining yapılmadı genelde CS geçirdim ömrümü BF oynadım Fortnite oynadım bunlar.
Kartın durumuna bağlı hocam. Garantisi var mı? Mining yaptınız mı? Kutu fatura duruyor mu?

1 yıl daha var.

Hocam dolar kuru üzerinden hesaplayın, zararınız olmuyorsa üstüne koyacak miktarı ekran kartını kullandığınıza sayarsınız. Ben de 3060 ekran kartı bekliyorum uzun zamandır. Üzerine eklemeden 0 karta geçmek biraz zor. Ama eğer kartı istediğiniz fiyattan satamazsınız ben almayı düşünebilirim.

Reis ben sende kabul edersen sana satmak istiyorum istediğim fiyata veremedim 7 binde anlaşırız özelden devam edebiliriz ya da iletişim adresiniz varsa yazabilirim.

Reis ben sende kabul edersen sana satmak istiyorum istediğim fiyata veremedim 7 binde anlaşırız özelden devam edebiliriz ya da iletişim adresiniz varsa yazabilirim.
Biri bana bu karta 7K dese şüphelenirdim o derece uygun :) Ucuz hatta ama gözden çıkardıysanız alana da satana da hayırlı olsun.

@Hakan_SS hızlı satmak için üstüne para eklerdem 6600XT alırım yapamazsam 6600 bakarım.
Yerinde olsam ilan açıp RX6600XT ile takas olur falan yazarım denk gelebilir şehir büyükse.
8500 iyidir hocam. 9'a alan olur mu bilmiyorum.
@A.Aoi 9. nesil anakarta 10. nesil işlemci önerdiğiniz için hahaha atmıştımım kusura bakmayın :D Benim hahaha atılacak daha iyi mesajlarım vardır onlara da bakın :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı