RTX 2060S sistem LoL'de düşük FPS veriyor

berkayytmz

Hectopat
Merhabalar daha önce Valorant için de aynı konuyu oluşturmuştum, sorunum hala devam ediyor LoL'de de aynısın yaşıyorum. Fightlarda 70FPS'lere kadar düşüyor orta ayarlarda. Sistemim:
Ryzen 5 2600.
RTX 2060 Super.
700W Zalman PSU.
B450M S2H anakart.
16 GB RAM.
480GB SSD.

Merhabalar daha önce Valorant için de aynı konuyu oluşturmuştum, sorunum hala devam ediyor LoL'de de aynısın yaşıyorum. Fightlarda 70FPS'lere kadar düşüyor orta ayarlarda. Sistemim:
Ryzen 5 2600.
RTX 2060 Super.
700W Zalman PSU.
B450M S2H anakart.
16 GB RAM.
480GB SSD.

Hocam bu kadar düşük vermemeli, tam onarım yapmayı deneyiniz. Oyunun ayarlarını en yüksek ayara getirin. DirectX 11 modunu aktif edin: LoL'de DX11 Desteğinin Beta Testine Yardım Edin - LEAGUE OF LEGENDS

Ryzen 5 2600.
RTX 2060 Super.
700W Zalman PSU.
B450M S2H anakart.
16 GB RAM.
480GB SSD.

Kullanım miktarlarını, sıcaklık değerlerini ve bileşen çalışma frekanslarını MSI Afterburner ile ekran görüntüsü alıp atar mısın?

Nasıl çözdünüz?

Oyunu NVIDIA ayarlarından ayarlayarak açtım bir de NVIDIA FPS dengeleme/ayarlama programı var oradan minimum 120FPS ayarını açtım. Biraz ekran kartı ısınıyor ama çok değil 3-5 derece hiçbir sıkıntı olmadan da oynatıyor diğer türlü düzelteni ne gördüm ne de duydum.

Geri
Yukarı