RTX 2070 Düşük FPS Sorunu

NorthWhest

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar özellikleri resimde olduğu gibi, lütfen yardım edin. Ekran kartını 2 gün önce aldım ve bilgisayar hakkında pek bir bilgim yok o yüzden belirtmediğim bir şey varsa lütfen kızmayın. Sorunuma yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG
pc.PNG

Çözüm
Önce oynadığınız oyun nedir ?
Düşük FPS'den kastınız hangi ayarlarda ?
Youtube'da izlediğiniz hangi video ile karşılaştırıp düşük olduğuna karar verdiniz ?
Driverları güncellediniz mi?
Driverlar güncel
Önce oynadığınız oyun nedir ?
Düşük FPS'den kastınız hangi ayarlarda ?
Youtube'da izlediğiniz hangi video ile karşılaştırıp düşük olduğuna karar verdiniz ?
MSI GeForce RTX 2070 Armor 8G review battlefield 1 de bu fps i alamıyorum belirtilen ayarlarda 70 60 arası geziniyorum
Oynadığın oyunlarda 8 GB RAM kurbanı oluyor olabilirsin. Net sonuçlar için oyun testleri lazım. MSI Afterburner kullanarak oyun içi değerleri at. Mümkünse test oyunları, sistemi zorlayan oyunlardan olsun.
bu konu hakkında bir bilgim yok yardımcı olabileceğiniz bir platform varmı

Son düzenleme:
Benim çevrem de bu tür sorunlar olduğu zaman genellikle güçlü ekran kartlarında düşük çözünürlükte , kartın yüke binmediği oyunlarda düşük FPS sorunlarıyla karşılaşıyoruz . Bas 2k , 4k çözünürlüğe bir de öyle bakalım

Benim çevrem de bu tür sorunlar olduğu zaman genellikle güçlü ekran kartlarında düşük çözünürlükte , kartın yüke binmediği oyunlarda düşük FPS sorunlarıyla karşılaşıyoruz . Bas 2k , 4k çözünürlüğe bir de öyle bakalım
monitörüm BenQ 24" XL2411P 144Hz 1ms Full HD HDMI + DP Gaming Monitör ve belirtilen çözünürlükleri nerden aktif edeceğim

Hangi oyunda düşük FPS aldın?

Çift kanal RAM şart bu tür ekran kartları için.

https://www.youtube.com/watch?v=78n9gXfUtMw

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu test Full Ultra mı ?
Hangi oyunda düşük FPS aldın?

Çift kanal RAM şart bu tür ekran kartları için.

https://www.youtube.com/watch?v=78n9gXfUtMw

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğin şehirdeyim şuan video çekicem ona göre hangi ayarlarda test etmiştin ?

önerilerim: 1-driverı kaldırıp yeniden kurmanız
2- ekran kartının ve işlemcinin sıcaklığını ve sstabilitesini tests etmeniz.
3-oyun ayarlarınızı sisteminize göer optimize etmeniz
umarım yardımcı olabilmişimdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı