RTX 2070 i7 9750H darboğaz mı yapıyor?

Arkada açık olan tüm programları görev çubuğuna düşür. Bu arada Turbo fan ayarındamı oynuyorsunuz? Ekran kartı ısınız iyi görünüyor. Bende de Tulpar T7 v19.5 var ama ekran kartı fazla güç çeken oyunlarda 86 dereceye kadar çıkabiliyor. Battlefield 1 de ise 82 derecelerde geziyor.
Şimdi aklıma geldi. Origin in-game panelini kapatıp tekrar denermisiniz?

Son düzenleme:
Arkada açık olan tüm programları görev çubuğuna düşür. Bu arada Turbo fan ayarındamı oynuyorsunuz? Ekran kartı ısınız iyi görünüyor. Bende de Tulpar T7 v19.5 var ama ekran kartı fazla güç çeken oyunlarda 86 dereceye kadar çıkabiliyor. Battlefield 1 de ise 82 derecelerde geziyor.
Şimdi aklıma geldi. Origin in-game panelini kapatıp tekrar denermisiniz?
Evet bütün arkaplan şeylerini kapatıyorum sadece oyun çalışıyor ekran kartının soğuk olma sebebi soğutucu aldım(bilgisayarı havaya kaldırdığı için hava almasını sağlıyor) ve turbo fan açık olarak oynamaya çalışıyorum Battlefield oyunlarını yoksa benimde 86 derece gördüğüm çok oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı