RTX 2070 için 1080p veya 2K Monitör Seçimi

2K mı? 1080p mi?

• Oy verenlerin toplamı
    60
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1080p pubg test
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2k pubg test
Önerinizi bekliyorum, monitörün manevra kabiliyeti olsun çok pahalı olmasın yeterli.
Bütçen ne kadar? yani pahalılık adamına göre değişiyor :D

1080p pubg test
2k pubg test

Monitör önerinizi bekliyorum.
1080p pubg test
2k pubg test

Sistem 13.000 TL tutuyor 2.500 / 3000 TL Civarında olursa iyi olur.

Fiyatları kampanyalara değişmekle beraber 1 2 monitör ismi yazayım nette araştır fiyatları.

MSI Optix MAG271CQR 27" 144Hz 1ms
Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz
BenQ Zowie 27" XL2730 144Hz 1ms FreeSync 2K
AOC AGON AG271QX 27" 144 Hz 1ms

1080P 144Hz, hızlı akan FPS oyunları için oyun zevkinize daha fazla hitap edecektir. Ben olsam ki alacağım zaten :) 144Hz 1080P tercih ederdim.

Dostum hala önemli noktayı anlamamışsın. Önemli olan monitörün yenilenme oranı, Hz değeri. 144 Hz, 240 Hz bir monitör ile 60 Hz arasında dağlar kadar akıcılık farkı var. 144 kullanan birisi için 60 Hz görüntü kasıyor gibi gözükür. Online oyunlar için en önemli özelliktir.

Dostum hala önemli noktayı anlamamışsın. Önemli olan monitörün yenilenme oranı, Hz değeri. 144 Hz, 240 Hz bir monitör ile 60 Hz arasında dağlar kadar akıcılık farkı var. 144 kullanan birisi için 60 Hz görüntü kasıyor gibi gözükür. Online oyunlar için en önemli özelliktir.
Nereden bu kanıya vardın? Ben 60 Hz monitör alacağım diye bir şey çıktı mı ağzımdan?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı