RTX 2070 Oyunlarda Crash Hatası

• Konuyu başlatan KxA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Güç kaynağın kaç W?
600
Ara ara bende alıyorum Fortnite ve PUBG'de, çok takmamak lazım. Fortnite de genelde az alıyorum ama PUBG'de 10 oyundan 1'inde mutlaka alıyorum. Eğer diğer oynadığınız oyunlarda böyle bir sıkıntı yoksa takmayın kafanıza. Oyun ile alakalı bir durum.
yok kardeşim arkadaşlarım oynarken ben de hata veriyor sadece pubg değil ki yukarıda belirttiğim gibi tomb raider , fifa19 , steep gibi oyunlarda veriyor hata
Anladım, daha iyi bir işlemci ile çok daha iyi performans alabilirsiniz mahiyetinde demiştim. Memnunusanız sorun yok. Hatalar driver kaynaklı olabilir, windows güncellemesi varsa yapın, bios güncelleyin, ekran kartı driverini kaldırıp geri kurun. Olmadı, daha çabuk indirebilmeniz açısından en az indirme boyutu hangi oyunsa herşeyi ile komple silin, tekrar yükleyin deneyin.
daha iyi bir işlemci almak isterdim fakat fiyat performansı yapmaya çalıştım sistemi elimden gelen buydu daha çok i5-8400 takma tarafındandım fakat anakart sıkıntı yaratırdı çip yetersiz gelirdi yani küçük kalırdı biraz mecburi taktım ama en kısa zamanda i5-9600k ve z370 takmaya çalışacağım. Bu arada önerdiğin her türlü işlemi yaptım hiç bir değişme yok en son format attım windows güncel değilken denedim belki versiyondan kaynaklanıyordur diye yok daha eski sürüm driver indirip kuruyorum yok hala aynı denemediğim çözüm kalmadı muhtemelen ekran kartı falan çöktü bir sıkıntı var araştırdığım zaman çoğu kişide sorunlar varmış 2070 2080 kullanan. Zaten böyle şeyler hep beni bulur hiç mutlu olamadık ki canımız çıktı şu parayı biriktirip de bi sistem toplayalım dedik başımıza gelene bak bahtsız bedeviyiz :/ çok moralim bozuk
Forum da hiç 2070 kullanan yok mu kafayı yiyeceğim ya yardım edin lütfen..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı