RTX 2070 Sistem Nasıldır?

HghlDeniz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir PC toplayacağım ve kafamda sorular var resimdeki gibi bir PC düşündüm acaba PC'de darboğaz vb. gibi sıkıntılıar olur mu? Ayrıca nasıl yaklaşık kaç FPS alırım? Teşekkürler.

Screenshot_20200618-212827_ncehesap.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi 3600X yapıp alabilirsiniz üstüne bayağı bir para artıyor ona da kasayı değiştirebilirsiniz özelleştirme olmadığı için ayrı almak zorundasınız ayrıyeten PSU kalitesi ve Watt değeri daha iyi 3600X ile 2070 Super darboğaz olmaz bende sizinkine benzer bir sistem toplayacağım
(Ayrıca şimdi fark ettim sizin GPU 2070 imiş bu kasada 2070 Super var bu da bir artı.)

Webteknonun kasasının airflowunu beğenmiyorum kasaya 2 hediye fan verilse de hoşuma gitmedi bir de Amazon'dan Noctua NH D15 alacağın ve o kasa 157 mm destekliyor soğutucu 165 mm.

Overclock yapmayacaksanız 3600 ile 3600x arasında hatrı sayılır bir fark yok ama ileride düşünecekseniz fiyat farkına değer. Güle güle kullanın zaten DH-15 OC için gayet yeterli olur diye düşünüyorum.

Webteknonun kasasının airflowunu beğenmiyorum kasaya 2 hediye fan verilse de hoşuma gitmedi bir de Amazon'dan Noctua NH D15 alacağın ve o kasa 157 mm destekliyor soğutucu 165 mm.

Biliyorum iyi olmadığını zaten para arttığı için dışarıdan başka bir kasa alıp onun içine aktarabilirsiniz demiştim diğer kasayı da satarsınız veya başka bir yerlerde kullanırsınız size kalmış.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı