RTX 2070 Sistem Nasıldır?

Hazır sistem olarak i7 9700F ve RTX 2060 Super'li bulamadım toplama düşünmüyorum (ailem istemiyor) bütçeme gelirsek esneyebilir bütçe bu arada işlemci ve ekran kartı olarak Intel, NVIDIA takıntı diyelim ve Minecraft arkadaşlarla oynuyoruz RTX kullanırım. Uzun süre gitsin istiyorum 4-5 yıl.

Intel alirsaniz ileride hiçbir yukseltme yapamayacaksiniz cunku yeni nesilde soket degisti. i7 9700F fiyatina cok daha iyi AMD işlemciler var ve uzun omurlu. Gene de ben Intel den vazgecmem diyorsaniz bekleyin 10. nesil bir Intel alin.

9700F gibi işlemciye yükseltme gerek yok zaten. Çok güçlü 5 sene sonra anakart değiştirip ayarlar. 5 sene sonra anakart değiştirip iyisini alır yine. 10.nesil de biraz daha pahalı olur bütçesini aşar.

Yardımınız için teşekkürler aldım bilgisayarı sebebi overclock yapmak istemiyordum zaten birde 10.nesille beklerken direk hazır sistem çıkmyicaktı 3-4 yıla yeterli olmassa anakartla birlikte değiştitirim işlemciyi

Kardeşim yarın bir gün ocerclock yapmaya kalkıştığında o ekran kartıyla biraz zor.

Ekran kartına OC yapacağım derdiyle alınmaz hocam. Ki nitro+ gibi modeller güzelce OC oluyor.
Hocam Intel 9. nesil önermem ya 10. nesil alın ya da AMD. Ekran kartı olarak da eğer RTX gibi bir derdiniz yoksa RX 5700 XT alın. Ama ben RTX'e önem veriyorum diyorsanız 2070 alınabilir. Aslında RTX 2070S altı için önerilmez ama dlss 2.0 ile dengeleyebilirisiniz illa bir şekilde oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı