RTX 2070 sistemde CS:GO 60 FPS'e sabitleniyor

Velo13

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ekran tazeleme hızım maksimum 180Hz. CS:GO'yu da 120 Hz'e kilitli ve 4:3 ayarında olarak oynamak istiyorum. Ancak ayarları böyle yapınca 300 FPS'in üzerinde değerler alıyorum ve ekranda yırtılmalar oluyor. Ayarlardan V-Sync'ı açınca da oyun 60 FPS'e sabitleniyor. Bu problemi nasıl çözerim?

Ekran kartı: RTX 2070.
Monitör: Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC)

Son düzenleyen: Moderatör:
V-sync kapalı oynamanızı tavsiye ederim zaten ayrıca fps düşürüyor o.
V-sync da zaten şu anda kapalı. Oyun 16:9 ayarındayken harika bir akıcılık mevcut ama 4:3 e alır almaz yırtılma ve sanki 60 fpsmiş gibi bir görüntü vermeye başlıyor.

Yani aslında problemin özeti Cs:Go'yu 120 Hz tazeleme hızı ile 4:3 ayarda nasıl oynarım :D

V-sync da zaten şu anda kapalı. Oyun 16:9 ayarındayken harika bir akıcılık mevcut ama 4:3 e alır almaz yırtılma ve sanki 60 fpsmiş gibi bir görüntü vermeye başlıyor.

Yani aslında problemin özeti Cs:Go'yu 120 Hz tazeleme hızı ile 4:3 ayarda nasıl oynarım :D
Hocam 60 fps mi alıyorsunuz alıyo gibi mi oluyorsunuz?

Hocam 60 fps mi alıyorsunuz alıyo gibi mi oluyorsunuz?
16:9 ayarındayken v-sync açık halde ve fps_max 0 komutu ile 120 fps alıyorum maksimum. Ancak 4:3 ayarına getirdiğim zaman fpsim 60'a düşüyor. Diğer ayarları hiç ellemeden sadece ekranı 4:3'e çektiğimde.

Vsync açıktır kanka. 😳
Vsync açık veya kapalı, 4:3 ayarında akıcılık anlamında görünürde hiçbir fark yok. Sadece 4:3 e alınca fps 400 500lere fırlıyor.

16:9 ayarındayken v-sync açık halde ve fps_max 0 komutu ile 120 fps alıyorum maksimum. Ancak 4:3 ayarına getirdiğim zaman fpsim 60'a düşüyor. Diğer ayarları hiç ellemeden sadece ekranı 4:3'e çektiğimde.

Vsync açık veya kapalı, 4:3 ayarında akıcılık anlamında görünürde hiçbir fark yok. Sadece 4:3 e alınca fps 400 500lere fırlıyor.
Steam arayüzündeki fps sayacından bahsediyorum.

Steam arayüzündeki fps sayacından bahsediyorum.
Siz akcıılığa bakmayın fps ne kadar ona bakın.

Geri
Yukarı