RTX 2070 sistemde Monterey 12.1 kurulumu sonrası Apple logosunda kalıyor

Monterey kurulum videosundaki EFI, o videodaki sistem için. Siz o EFI'yi deneyerek hata yapmışsınız. İmaj içerisinde bulunan EFI'yi kullanacaksınız. EFI/OC içerisinde sisteminize uygun plist dosyasının adını config olarak değiştirip kurulumu tekrar deneyin. Mümkünse de Dual Boot yapın. Dual Boot yapmayacaksanız, ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth kart modelinizi kurulum öncesinde öğrenin ve confige işleyin.

Monterey kurulum videosundaki EFI, o videodaki sistem için. Siz o EFI'yi deneyerek hata yapmışsınız. İmaj içerisinde bulunan EFI'yi kullanacaksınız. EFI/OC içerisinde sisteminize uygun plist dosyasının adını config olarak değiştirip kurulumu tekrar deneyin. Mümkünse de Dual Boot yapın. Dual Boot yapmayacaksanız, ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth kart modelinizi kurulum öncesinde öğrenin ve confige işleyin.
Flas belleğe yeniden mi macOS yükleyeyim? Tam anlayamadım da 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan imaj EFI'sini edinebilirsiniz:

Dedigin dosyayı flash bellege atım simdi yeniden mi boot yapacagım?
Flas belleğe yeniden mi macOS yükleyeyim? Tam anlayamadım da 🤔
Bu arada hem Windows hem macOS yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bu işleme Dual Boot deniliyor.
EFI/OC içerisinde sisteminize uygun plist dosyasının adını config olarak değiştirip kurulumu tekrar deneyin. Mümkünse de Dual Boot yapın. Dual Boot yapmayacaksanız, ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth kart modelinizi kurulum öncesinde öğrenin ve confige işleyin.

İzlemeniz gereken adımları belirtiyorum zaten.
Şu anda burada kalıyor🤔
IMG_20220407_233002_033.jpg

Geri
Yukarı