Çözüldü RTX 2070 Super ekran gitgel yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Solomons

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar 1 haftadır aynı sorun videoda sadece bir kere olmuş ama herhangi bir program veya oyun açtığımda Alt+Tab hep bu şekilde garantisi var yollamalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Öncelikle bu linkten > Beta ve Arşiv Sürücüleri | NVIDIA bir önceki sürüm paketini indir.

> Nvidia Experience Windows'tan kaldır, Sonrasında Windows Başlat Sağ Klik / Aygıt Yöneticisini aç ve görüntü bağdaştırıcını sağ klik yapıp Cihazı kaldır'de ekranın gidip gelecek korkma :)

> Ardından indirdiğin paketi kur ve pc'ye reset at.

Sürücüyü kontrol etmeyi ve otomatik güncellemeleri kapatmayı unutma.
15 Aralık 2020'deki sürüme dönerek kurtuldum. Sorun ile karşılaşanla eski sürüme dönebilir.
@ardags35
Çok saçma bir iş anlamadım. Müziği paylaşabilirim :)

Ne zamandan beri var hocam? Pcyi kasımda topladım. Son drivee güncellemesinden sorna oldu.

Displayport ile bağlı Asusta.

Hocam en son driver güncellesi sonrası oldu bu dediğiniz gibi sadece windosda sorun oyunlarda bir problem yok. Eski sürücüsünü nereden bulabilirim nvdiada hep son güncel olan çıkıyor karşıma.

Öncelikle bu linkten > Beta ve Arşiv Sürücüleri | NVIDIA bir önceki sürüm paketini indir.

> Nvidia Experience Windows'tan kaldır, Sonrasında Windows Başlat Sağ Klik / Aygıt Yöneticisini aç ve görüntü bağdaştırıcını sağ klik yapıp Cihazı kaldır'de ekranın gidip gelecek korkma :)

15 Aralık 2020'deki sürüme dönerek kurtuldum. Sorun ile karşılaşanla eski sürüme dönebilir.
@ardags35

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı