RTX 2070 Super sistem yeşil ekran

titannejdet

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, çok nadirde olsa bazen PC'yi açtığımda bu tarz bir yeşil ekran alıyorum. Ekran titriyor arkada her şey işliyor. Monitörü kapat aç yaptığımda bu düzeliyor.
Bu sorunla genellikle ekranlı grafik tabletimi taktıktan ya da çıkardıktan sonra karşılıyorum. Tableti grafik kartının HDMI soketinden bağlıyorum. Monitör ise Display Port ile bağlı.
Sistemim yeni 6 - 7 ay önce topladım. Ekran kartım RTX 2070 Super. Monitörüm ise Samsung C27HG70 27.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210525-005823_Gallery.jpg
    Screenshot_20210525-005823_Gallery.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 54
Selamlar, çok nadirde olsa bazen PC'yi açtığımda bu tarz bir yeşil ekran alıyorum. Ekran titriyor arkada her şey işliyor. Monitörü kapat aç yaptığımda bu düzeliyor.
Bu sorunla genellikle ekranlı grafik tabletimi taktıktan ya da çıkardıktan sonra karşılıyorum. Tableti grafik kartının HDMI soketinden bağlıyorum. Monitör ise Display Port ile bağlı.
Sistemim yeni 6 - 7 ay önce topladım. Ekran kartım RTX 2070 Super. Monitörüm ise Samsung C27HG70 27.

CPU neydi sizin?

Bu ne işe yarıyor tam olarak. Bunu ne zamanlar kullanmalıyım. İkincil ekranı taktığımda mı? Tam anlayamadım. Kusura bakmayın.
Bu ekranla karşılaştığınızda kullanmalısınız. Bu kısayol ekran kartı sürücünüzü yeniden başlatıyor.

Maalesef düzelmedi. Az önce tekrar yaşadım sorunu. Monitörü kapatıp açınca düzeldi tekrar. Hatta DDU ile sürücüyü tekrar kurup yükledikten sonra oyun içinde gri çizgiler aldım ara ara.

Geri
Yukarı