RTX 2070 Super ekran kartının fanları dönmüyor

Burak52TR

Decapat
Ekran kartı 50 - 60 derece sıcaklığı geçtiğinde fanlar çalışmaya başlıyor. Ben MSI RTX 2070 ARMOR kullanıyorum o öyle çalışıyor.

KS
semihds

semihds

Centipat
Arkadaslar bir de bende R5 3600X var yayın yapmak istiyorum, upload hızım da 7 ve 8.20 arası gidip geliyor. Bana yayın ayarı önerir misiniz OBS'ten açmayı düşünüyorum. Eskiden de açıyordum ama ekipmanlarım bu kadar iyi değildi. Teşekkürler.

Nounie

Decapat
Arkadaslar bir de bende R5 3600X var yayın yapmak istiyorum, upload hızım da 7 ve 8.20 arası gidip geliyor. Bana yayın ayarı önerir misiniz OBS'ten açmayı düşünüyorum. Eskiden de açıyordum ama ekipmanlarım bu kadar iyi değildi. Teşekkürler.
Yeni konu açın.

Selam arkadaşlar. Hazır sistem almıştım ekran kartını bildiğiniz gibi takmadan yolluyorlar. Ben kendim kurdum her şeyini yaptım ama ekran kartımın fanları dönmüyor. Sadece bilgisayarı açtığım zaman dönüyor daha sonra kapanıyor. Sebebi nedir bilen var mı? Acaba bir LoL indirdim denedim FPS 300-400'lerde ama ekran kartımın fanları dönmüyor. Valorant'ı denedim onda da çok döndü ve sonra tekrar kapandı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kart 60 dereceleri görmeden dönmez kartın kendi yazılımda sürekli döndürme bilirsin yoksa msı after programından aynı şey yapılabilir

Yukarı