RTX 2070 Super için monitör tavsiyesi

1080P'de kullansam kart çalışmaz mı?
9700K işlemci ve 1080Ti ile FullHD monitörde Bf5 ve COD oynuyor arkadaşım. Çok stabil 144 HZ monitörün hakkını veriyor.
Dolar her gün artıyor. 2K ile 3 senede bir kart alacağına 1080P ile aynı kartı 5 sene
kullanmak daha mantıklı. Single player oyunlar her yıl aynı sistemi daha da zorlar. Rekabetçi oyunlar nadiren grafik motoru vs. değiştirerek mevcut sistemdeki yükü arttırırlar.
Ezbere gitmeyip istekler, realite ve gidişat hakkında fikir sahibi olunur. Şu kart şu çözünürlük içindir diye genel yargı olmaz. Hangi oyun hangi ayarda hangi kartta kaç FPS alacağını bilmelisin.
Arkadaş 60FPS altına düşmemek istiyor, o kart 2K 60FPS'de yıllarca götürür. 3 yıl çok kısa bir süre olmuş.
Dostum aşırı haklısında burda yazanlar 720p kullandığından anlamaları zor.
Ben de 2K kullanıyorum, 5600XT ile BF5 ULTRA sabit 70-80FPS alıyorum. 2K'da yüksek FPS almak sandığınız kadar zor değil.
Sanarsınız 8K'dan bahsediyoruz.

Son düzenleme:
Arkadaş 60FPS altına düşmemek istiyor, o kart 2K 60FPS'de yıllarca götürür. 3 yıl çok kısa bir süre olmuş.

Ben de 2K kullanıyorum, 5600XT ile BF5 ULTRA sabit 80FPS alıyorum. 2K'da yüksek FPS almak sandığınız kadar zor değil.
Sanarsınız 8K'dan bahsediyoruz.
Hedef 60 FPS ise bir dünya seçenek var, istediği kartı kullanır. Yüksek HZ monitörle 100 FPS ve üstüne alışınca 80-90 FPS'ler tatmin etmiyor insanı.

Hedef 60 FPS ise bir dünya seçenek var, istediği kartı kullanır. Yüksek HZ monitörle 100 FPS ve üstüne alışınca 80-90 FPS'ler tatmin etmiyor insanı.
Aniden 120FPS'lerden 80'lere düşmeyeceğinden alışarak oynayacağı için sorun olmaz bence.
Sonuçta yıllar içinde oluyor bu olaylar.

Asıl 2K'da 60FPS anca verebilen bir dünya seçeneklerden kullanırsa uzun ömürlü olmaz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı