RTX 2070 Super Mining

f0ze

Kilopat
Selamlar, elimde halihazırda kullanmış olduğum RTX 2070 Super ekran kartı bulunmakta. Bu kart ile bilgisayarı kullandığım zamanlar için mining yapmayı planlıyorum ancak çok bir bilgim bulunmuyor. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Herhangi bir kazım programı ve havuz belirlediniz mi?

Şu an herhangi bir kazım programı ve havuz belirlemedim. Tavsiyelerinize açığım.
Ortalama 40 mh kazıyor ayda ortalama 950 TL para getirir.

Evet araştırdığım videolarda bazı ayarlar ile 42-43 mh kazabiliyor. Ve daha serin ve düşük voltajda çalıştığını gördüm.

Şu an herhangi bir kazım programı ve havuz belirlemedim. Tavsiyelerinize açığım.

Evet araştırdığım videolarda bazı ayarlar ile 42-43 mh kazabiliyor. Ve daha serin ve düşük voltajda çalıştığını gördüm.

Program olarak T-Rex, havuz olarak Ethermine tavsiye ederim.

Video da gösterilen ayarlar stabil ve verimli gibi gözüküyor. Yorumlayabilecek ve öneride bulunabilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mining yapmadığımız süre içerisinde oyun oynamak için ayarları tekrardan eski haline getirmek gerekiyor mu? Ve Power limit oranını video da ki gibi 58 yapmak yerine 65-70 yapmak mantıklı olur mu?

Eski ayarlara getirmezseniz fazla ekran kartı gerektiren oyunlarda FPS düşüşü yaşarsınız. Örneğin Valorant oynarken ayarları değiştirmiyorum ve arkada mining yapmaya devam ediyorum ve 120-200 FPS arası oynayabiliyorum. Power limit arttırsanız daha yüksek clock değerleri kullanabilirsiniz ama tüketim ve sıcaklık artar.

Eski ayarlara getirmezseniz fazla ekran kartı gerektiren oyunlarda FPS düşüşü yaşarsınız. Örneğin Valorant oynarken ayarları değiştirmiyorum ve arkada mining yapmaya devam ediyorum ve 120-200 FPS arası oynayabiliyorum. Power limit arttırsanız daha yüksek clock değerleri kullanabilirsiniz ama tüketim ve sıcaklık artar.
Rica etsem MSI Afterburner değerlerinizi gösteren bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı