RTX 2070 Super Mining

Rica etsem MSI Afterburner değerlerinizi gösteren bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

MSI Afterburner kullanmıyorum NiceHash'in kendi overclock programını kullanıyorum ama değerler +1200 Memory clock ve Core clock limit 1400 civarında. Power limiti nicehash kendisi yapıyor.

Şu an herhangi bir kazım programı ve havuz belirlemedim. Tavsiyelerinize açığım.
Nvidia bir kartla daha önce kazım yapmadığımdan dolayı program tavsiyesinde bulunmamam dahabiti olur. Fakat havuz olarak kesinlikle Binance Pool'u tercih edin. Yüzde 2.5 sandığımız komisyon meğerse SHA256 algoritması içinmiş. Binance Pool hem az komisyon alıyor hem de her gün ödeme alabiliyorsunuz.

NVIDIA bir kartla daha önce kazım yapmadığımdan dolayı program tavsiyesinde bulunmamam dahabiti olur. Fakat havuz olarak kesinlikle Binance Pool'u tercih edin. Yüzde 2.5 sandığımız komisyon meğerse SHA256 algoritması içinmiş. Binance pool hem az komisyon alıyor hem de her gün ödeme alabiliyorsunuz.

Daha güvenli yani ilk defa gireceğim bu işe ileride kazdıklarımın kaybolması veya çalınması gibi bir durum olmaz değil mi?

Daha güvenli yani ilk defa gireceğim bu işe ileride kazdıklarımın kaybolması veya çalınması gibi bir durum olmaz değil mi?
Öyle bir şey olması mümkün değil. Ethermine, Nanopool, Sparkpool gibi havuzlarda belirli bir sınır ulaştığınızda (örneğin 0.01 ETH) ödeme alırsınız. Binance Pool ise size günlük ödeme yapıyor. Yani ayın sonunda 900 TL almak yerine her gün 30 TL alıyorsunuz.

Öyle bir şey olması mümkün değil. Ethermine, Nanopool, Sparkpool gibi havuzlarda belirli bir sınır ulaştığınızda (örneğin 0.01 ETH) ödeme alırsınız. Binance Pool ise size günlük ödeme yapıyor. Yani ayın sonunda 900 TL almak yerine her gün 30 TL alıyorsunuz.
Kazım programı olarak ne önerirsin ?

Dosya Ekleri

• aaaaa.jpg
    aaaaa.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 70
Yukarıda finans kısmında.

Bu adresten girmeniz gerekiyor hocam. Pool sayfası ile borsa sayfası farklı.
Teşekkürler arkadaşlar.
MSI Afterburner kullanmıyorum NiceHash'in kendi overclock programını kullanıyorum ama değerler +1200 Memory clock ve Core clock limit 1400 civarında. Power limiti NiceHash kendisi yapıyor.

Bu adresten girmeniz gerekiyor hocam. Pool sayfası ile borsa sayfası farklı.

Yaptığım mining işleminde bir sıkıntı gözüküyor mu?
Detaylı fotoğrafı ise

Dosya Ekleri

• xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 73
  • JJJJJJJ.jpg
    JJJJJJJ.jpg
    325,9 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı