RTX 2070 Super renklerde pembeleşme

XxmrfirexX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben sistemime sonradan GeForce Experience ve MSI Dragon Center adlı uygulamayı kurdum. Oyuna tekrar girdiğimde renkler çok kötü oldu, berbat derecesinde pempe renkler vardı ve giriş kısmında renkler birbirine karışıyordu. DDU installer ile driverları silip tekrar kurdum. Dragon Center'i de kaldırdım ama yine düzelmedi. Dragon Center'da bir ayar vardı true color diye ondan mı kaynaklandı? Ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınız bekliyorum.

111.png

2222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Dragon Center'dan ayarlarınıza bir "reset" atın. Sonra da NVIDIA GeForce Denetim Masasından
ayarlarınıza bir göz atın. Sorun orada da olabilir. Hiç biri değilse eğer, ekran kartınız sorunlu olabilir.

MSI Dragon Center'dan ayarlarınıza bir "reset" atın. Sonra da NVIDIA GeForce denetim masasından.
Ayarlarınıza bir göz atın. Sorun orada da olabilir. Hiçbiri değilse eğer, ekran kartınız sorunlu olabilir.

Merhaba dün başladı Dragon Center'dan Extreme performance modunu açtıktan sonra sanırsam anlamadım bende yardımcı olur musunuz acaba sildim uygulamayı ama.

@RecepBaltaş @AliGüngör yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba dün başladı Dragon Center'dan Extreme performance modunu açtıktan sonra sanırsam anlamadım bende yardımcı olur musunuz acaba sildim uygulamayı ama.
Hiç bilmiyorum, üzgünüm belki konuyu öne çıkarırsanız daha çok kişi yardım edebilir.

Geri
Yukarı