RTX 2070 SUPER sistemde PUBG açılmıyor

onur_kakilli5

Hectopat
Bu konuyu daha önce de oluşturmuştum. Eski bilgisayarımda PUBG açılmıyordu, sonra NVIDIA güncellemesi geldi ve sorun çözüldü ama şimdi hiçbir sorun yokken ekran kartı sürücümü update ettikten sonra PUBG açmamaya başladı. (İlk baştaki ekran geliyor, sesler geliyor, sonra kendini alta atıp kapatıyor.) Belki driver kurulurken sıkıntı olmuştur diye driveri DDU ile yeniden kurdum ama değişen bir şey olmadı. Uzun lafın kısası PUBG açılmıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
  • Ekran kartı: 2070 Super.
  • İşlemci: R5 3600 (stok hız)
  • Anakart: ASUS TUF B450 PRO.
  • RAM: 16 (8+8) 3000MHz.
  • PSU 700W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu daha önce de oluşturmuştum. Eski bilgisayarımda PUBG açılmıyordu, sonra NVIDIA güncellemesi geldi ve sorun çözüldü ama şimdi hiçbir sorun yokken ekran kartı sürücümü Update ettikten sonra PUBG açmamaya başladı. (İlk baştaki ekran geliyor, sesler geliyor, sonra kendini alta atıp kapatıyor.) Belki driver kurulurken sıkıntı olmuştur diye driveri DDU ile yeniden kurdum ama değişen bir şey olmadı. Uzun lafın kısası PUBG açılmıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
  • PSU 700W 80+

Bende de RTX 2070 Super Gaming X Trio var. Alta atınca tıklıyorum, geliyor.

Bu konuyu daha önce de oluşturmuştum. Eski bilgisayarımda PUBG açılmıyordu, sonra NVIDIA güncellemesi geldi ve sorun çözüldü ama şimdi hiçbir sorun yokken ekran kartı sürücümü update ettikten sonra PUBG açmamaya başladı. (İlk baştaki ekran geliyor, sesler geliyor, sonra kendini alta atıp kapatıyor.) Belki driver kurulurken sıkıntı olmuştur diye driveri DDU ile yeniden kurdum ama değişen bir şey olmadı. Uzun lafın kısası PUBG açılmıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
  • PSU 700W 80+
PSU hangi marka ve hangi model?

Geri
Yukarı