RTX 2070 Super sisteme yükseltme önerisi

• Konuyu başlatan OE06
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 419
2. el temiz bulursam Z490 Carbon alacağım bu ay. Bulamazsan yılbaşına kalacak. RAM olarak da 4000 MHz bakıyorum şu an.

2, nci ele bakmanızı önermem hocam cuma günleri İncehesap da Gaming gecesi oluyor oraya geliyor genelde Z serisi anakartlar ayda 4 kere oluyor zaten en azından 3 4 ay orada beklemenizi öneririm içinize sinen bir kart olur illaki RAM konusunda da 4000MHz gereksiz pahalı hocam Z serisi bir anakart alırsanız 3600MHz RAM'leri 4000MHz'ye over clock yapabilirsiniz benim görüşüm.
Eğer anakartı 0 dünürseniz Z490 Carbon'u onun yerine kesinlikle bunu öneririm MSI MPG Z590 GAMING FORCE Intel LGA1200 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bir de bütçe belirtirseniz anakart için hocam sıfır alın kesinlikle anakartlarda 2.nci elde çok sorun yaşayan var :D

2, nci ele bakmanızı önermem hocam cuma günleri İncehesap da Gaming gecesi oluyor oraya geliyor genelde Z serisi anakartlar ayda 4 kere oluyor zaten en azından 3 4 ay orada beklemenizi öneririm içinize sinen bir kart olur illaki RAM konusunda da 4000MHz gereksiz pahalı hocam Z serisi bir anakart alırsanız 3600MHz RAM'leri 4000MHz'ye over clock yapabilirsiniz benim görüşüm.
Eğer anakartı 0 dünürseniz Z490 Carbon'u onun yerine kesinlikle bunu öneririm MSI MPG Z590 GAMING FORCE Intel LGA1200 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bir de bütçe belirtirseniz anakart için hocam sıfır alın kesinlikle anakartlarda 2.nci elde çok sorun yaşayan var :D
Bütçe 2-2.5K arası olabilir anakart için. İnce hesap olayını takip edeyim dediğiniz gibi uyguna bir şey yakalarsak daha iyi bir anakart da düşünebilirim. Anakart ve ram için 3500 ayırmayı planlıyorum.

Bütçe 2-2.5k arası olabilir anakart için. İnce hesap olayını takip edeyim dediğiniz gibi uyguna bir şey yakalarsak daha iyi bir anakart da düşünebilirim. Anakart ve RAM için 3500 ayırmayı planlıyorum.

İndirim beklemeyecekseniz ASUS Rog Strıx Z490-E Gaming Intel Z490 Lga1200 DDR4 4600 Çift M2 Usb3.2 AX Wifi + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan ATX 128GB’a kadar ram desteği : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bu 3 anakart modelini önerebilirim ama önerim ROG STRIX 2600TL olan modeli
RAM olarak da HyperX Fury DDR4 RGB 16 GB 2x8 GB DDR4 DIMM 3600 MHz HX436C17FB3AK2/16 RAM (Bellek) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bunu önerebilirim kampanyayaı beklerim derseniz daha iyi parçalar denk düşer.

Geri
Yukarı