RTX 2070 Super ve RTX 3060 Ti neden stoklarda yok?

Hocam ben öyle bir haber okumadım. Hatta technopat haberleri okurken Nvidia'nın RTX 2000 serisine 2021 yılında da devam edeceği yazıyordu.
Bir başka haberde de, RTX 2080Tİ, 2080S, 2070S üretimlerinin durdurulduğu yazıyordu ama bulamadım. 3000 Serisi çıktığı için bir önceki serinin üretimi her yeni seride olduğu gibi doğal olarak durduruluyor.

Bir başka haberde de, RTX 2080Tİ, 2080S, 2070S üretimlerinin durdurulduğu yazıyordu ama bulamadım. 3000 Serisi çıktığı için bir önceki serinin üretimi her yeni seride olduğu gibi doğal olarak durduruluyor.
Ben de okuduğum haberi söylemiştim. Belki tarihleri karıştırıyorumdur. Olabilir. Eğer son verdiyse o zaman bu son demler.

2070 Super Hepsiburada 5.6k ya satıyor ama bilmiyorum sizin aradığınız maks fiyat ne tabii. Onun dışında sahibinden.com da daha kutusu açılmamış 2070S'ler 4700'e gidiyor alabilirsiniz birini site ne farkeder ki kutu açılmadıktan sonra.

2070 Super Hepsiburada 5.6k ya satıyor ama bilmiyorum sizin aradığınız maks fiyat ne tabii. Onun dışında sahibinden.com da daha kutusu açılmamış 2070S'ler 4700'e gidiyor alabilirsiniz birini site ne farkeder ki kutu açılmadıktan sonra.
4700tl dediklerin ikinci el, garantisi bitmiş uydurma ısınma sorunu olan 2070s'e 5.6k verip paramı fırsatçı adilere kaptıracağıma 2 ay beklerim aynı fiyata daha ucuza palit 3060ti alırım.
Vatan'da var. Mağaza stok kontrolü ile gidip alabilirsin.
Giriş seviyesi olan ventus serisini 5830 tlye satıyorlar, yazık o paraya.

Kutusu henüz hiç açılmamış fabrika bantları duran garanti belgesi hala duran, 2 yıl garantisi kalmış orijinal tam belgeli ürün diyorum , ısınma sorunu olan garantisi olmayan ürünü niye alayım diyorsunuz. Siz bilirsiniz ne diyeyim bekleyin öyle istiyorsanız.

Kutusu henüz hiç açılmamış fabrika bantları duran garanti belgesi hala duran, 2 yıl garantisi kalmış orijinal tam belgeli ürün diyorum , ısınma sorunu olan garantisi olmayan ürünü niye alayım diyorsunuz. Siz bilirsiniz ne diyeyim bekleyin öyle istiyorsanız.
Aynen hocam malûm sarı sitede var fazlasıyla.

Geri
Yukarı