RTX 2070 ve i7700K Uyumlu mu?

Arkadian

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'nin her parçasını aldım. Tam 1070 ekran kartı almayı düşünürken. Jahreinin yayınında RTX serisini gördüm. RTX 2070 Almayı düşünüyorum. İ7 7700K İşlemci bu ekran kartıyla sorun çıkarır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
5000 lira altına çıkacağına kesinlikle inanmıyorum. Türkiye'deki satıcılar kafalarına göre çok fazla kar koyuyorlar, yüksek kurları da göz önüne alırsak uygun bir fiyata çıkacağını beklemek hayalcilik olur diye düşünüyorum.

Anladığım kadarıyla bütçen bi hayli yüksek birazcık daha bekleyip RTX alabilirsin ama Dolar yükselir mi azalır mı bilemem ve ayrıca şu andaki en baba pc bile max 6-7 yıl dayanır sonra yeniden donanım güncellemesi isteyecektir bana kalırsa piyasadaki güzel kaliteli olan f/p ekran kartlarından birini alın hem ne çok para harcarsınız hemde donanımınızı değiştirirken üzülmessiniz ve ayrıca neden i7 7700k tercih ettiniz 5-6 ay sonra intel yeni serisini çıkaracak i5 9xxx i7 9xxx i9 9xxx vs.

Anladığım kadarıyla bütçen bi hayli yüksek birazcık daha bekleyip RTX alabilirsin ama Dolar yükselir mi azalır mı bilemem ve ayrıca şu andaki en baba pc bile max 6-7 yıl dayanır sonra yeniden donanım güncellemesi isteyecektir bana kalırsa piyasadaki güzel kaliteli olan f/p ekran kartlarından birini alın hem ne çok para harcarsınız hemde donanımınızı değiştirirken üzülmessiniz ve ayrıca neden i7 7700k tercih ettiniz 5-6 ay sonra intel yeni serisini çıkaracak i5 9xxx i7 9xxx i9 9xxx vs.
Anakartı baya güncel aldım. değiştirirm Sonra sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı