RTX 2070 vs 1650 Ti

Fenix almak yerine daha düşük karta sahip ROG, MSI tercih edin. Fenix 90 derecede çalışıyor.

Fenix almak yerine daha düşük karta sahip ROG, MSI tercih edin. Fenix 90 derecede çalışıyor.

Öyle bir olay yok. Yanlış bilgi vermeyin veya Casper ile karıştırmayın.

Nitro 5'in heatsink ve bakır borularının tasarıımı kronik olarak işlemcinin çok ısınmasına sebep oluyor. RTX 2070 orta ayarlarda bir masaüstü bilgisayara geçene kadar götürür büyük ihtimalle.

2070 ile seneler boyunca dayanırsın.
Ayrıca satıcısı gamegaraj, bana kalırsa al keyfini çıkar. Aç bir kenardan dlss'yi, aç ray tracing'i al çekirdeğini oyna hikayeli oyununu.

Nitro 5'in heatsink ve bakır borularının tasarıımı kronik olarak işlemcinin çok ısınmasına sebep oluyor. RTX 2070 orta ayarlarda bir masaüstü bilgisayara geçene kadar götürür büyük ihtimalle.

Nitro serisindeki sorun önceden vardı. Kasa yenilendi. Artık kronik sorunlu model üretilmiyor.

Aradaki farka çok daha düşük bir ekran kartı, bilemedim..
Ne zaman alacaksın bilmiyorum ama 3060 beklenebilir.
Bekleyebilirim duruma göre, bu ay tanıtılsa bize de haziranda gelir umarım.
2070 ile seneler boyunca dayanırsın.
Ayrıca satıcısı gamegaraj, bana kalırsa al keyfini çıkar. Aç bir kenardan dlss'yi, aç ray tracing'i al çekirdeğini oyna hikayeli oyununu.
Tam da bu sebeple için açtım konuyu Ama gönlüm de bir yandan diyor ne gerek var 12 13K maliyete
Fenix kalitelidir. İki marka da kalite olarak iyidir.
Eğer render alacaksanız ve işlemci sizin için önemli ise Acer ama render yapmam veya yaparsam bile ekran kartı üzerine olur derseniz fenix.
Fenix'e içim ısındı. GameGaraj'da da gelecek görüyorum, hissediyorum daha doğrusu. Render ile pek işim olmaz bilgisayarı yük altında ya oyun oynarken ya da belki ilerde yapay zeka algoritmalarında kullanacağım.

Son düzenleme:
1650'li kartlar yeni büyük çaplı oyunları yüksekte, oynatabilecek derecede açamıyor.

Hocam bende fenix var gayet de 90-95 derecelere rahat çıkıyor. Yanlış bilgiyle alakası yok yani. Piyasadaki msi gl65 ler de o seviyelerde çalışıyor. Normal yani.

Asıl siz yanlış bilgi vermeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…