RTX 2070 vs RTX 2060

muratunnsal

Centipat
Gaming laptop alacağım önümde iki model var.

RTX 2070 + 256 SSD 15.6 inç

RTX 2060 + 128 SSD 17.3 inç

17 inç olan 400-500 TL daha ucuz.

17 inç çok mu büyük kullanan arkadaşlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü kullanıyorum 24 inç bile bazen küçük geliyor. Tabii laptopta nasıl olur bilmem. 17.3 olanı taşımak sıkıntı olur. Zaten hem SSD kapasitesi de fazla hemde daha üst seviye bir kart var bu yüzden RTX 2070 olanı alman daha mantıklı.

Masaüstü kullanıyorum 24 inç bile bazen küçük geliyor. Tabii laptopta nasıl olur bilmem. 17.3 olanı taşımak sıkıntı olur. Zaten hem SSD kapasitesi de fazla hemde daha üst seviye bir kart var bu yüzden RTX 2070 olanı alman daha mantıklı.
Msi Gf75 17.3 kullanıyorum 15.6 larla aynı boyutta neredeyse taşımakla ilgili bir sıkıntı yaşamadım

Thin-bazel tasarıma sahip laptoplarda 17.3 tavsiye ederim

Bu arada 2070 ile 2060 arasında adaptör değişimi var mı ona bakmanızı tavsiye ederim malum çok ağırlar

17.3 kullanıyorum eğer şimdiye kadar laptopta 15.6 kullanmışsanız (ben kullandım çünkü) büyük gelecektir ve zevk verecektir. Masaüstü kullanmışsanız küçük gelecektir.

17.3 oyun ve film için daha çok memnun edecektir fakat ergonomi taşıma ağırlık vs olarak biraz zorlayabilir.Ayrıca 15.6 kullanıyorum kesinlikle küçük filan değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı