RTX 2070S ekranın ortasına görünmez çizgi/yırtılma

Emroxly

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda videolarda belirttiğim bir sorun var. Birçok çözüm denedim, monitör değiştirdim, kablo değiştirdim fakat çözüm olmadı. %100 ekran kartında problem var. Format attım yazılımlar da güncel ama sonuç alamadım. Sizin önerileriniz var mı? Büyük ihtimalle yarın garantiye yollayacağım.
Para iadesi yapılmasını istemiyorum, değişim ya da tamir edilmesini istiyorum.
Garantiye Vatan Bilgisayar aracılığı ile mi göndereyim, yoksa kendim mi göndereyim? Servispoint bakıyor sanırım.
Kart modeli: RTX 2070 Super MSI Gaming X Trio

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gönderdiğin zaman detaylı test yapılmama ihtimali var. Kartı sorun yok deyip geri yollayabilirler. Üstelik artık RTX 2070 üretimi olmadığı için değişim yapmaları mümkün değil. Zaten bu konuda senin seçim hakkın bulunmuyor. Firma para iadesi, değişim ya da tamir yoluna gidebilir ama tamamen firmaya kalmış. Çok yüksek ihtimalle aldığın zaman ki fatura tutarı iade edilecektir ama tutar günümüz için baya düşük kalacaktır diye tahmin ediyorum. En iyisi arızalı olduğunu belirterek piyasanın biraz altına satmak. Miningciler ekran kırılmasına falan bakmadan direk alır en azından zarar etmemiş ve uğraşmamış olursun.

Servise gönderdiğin zaman detaylı test yapılmama ihtimali var. Kartı sorun yok deyip geri yollayabilirler. Üstelik artık RTX 2070 üretimi olmadığı için değişim yapmaları mümkün değil. Zaten bu konuda senin seçim hakkın bulunmuyor. Firma para iadesi, değişim ya da tamir yoluna gidebilir ama tamamen firmaya kalmış. Çok yüksek ihtimalle aldığın zaman ki fatura tutarı iade edilecektir ama tutar günümüz için baya düşük kalacaktır diye tahmin ediyorum. En iyisi arızalı olduğunu belirterek piyasanın biraz altına satmak. Miningciler ekran kırılmasına falan bakmadan direk alır en azından zarar etmemiş ve uğraşmamış olursun.
Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Ürünün üretimde olmadığını biliyorum eğer muadili yoksa bir üst modeli verilmiyor mu?

Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Ürünün üretimde olmadığını biliyorum eğer muadili yoksa bir üst modeli verilmiyor mu?
O da bir seçenek ama dediğim gibi aldığın yere kalmış. Bir üst modelle değiştirmek aldığın zaman ki fatura tutarını iade etmekten daha masraflı olduğu için firmanın işine gelmez. Böyle durumlarda firmalar kendi çıkarını düşündüğü için nasıl işine geliyorsa öyle yapar ve kanuna uygun olduğu için itiraz hakkın da olmaz. Ekran kartsız bir süre idare ederim dersen yine de şansını deneyebilirsin.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı