RTX 2070S ile mining yapılır mı?

siyah100

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, masraflar çıktıktan sonra RTX 2070S ile aylık ortalama ne kadar kazanılır? Mining yapılırken bilgisayarı başka işlem için kullanamıyor muyuz?

Şu anki piyasada elektrik çıkınca yaklaşık 100 dolar bırakır. (İşlemcinize bağlı çok tüketiyorsa düşer)
Günlük kullanımı etkilemez. LOL gibi oyunları %10-20 kazanç düşüsü ile çok rahat oynarsınız.

Şu anki piyasada elektrik çıkınca yaklaşık 100 dolar bırakır. (İşlemcinize bağlı çok tüketiyorsa düşer)
Günlük kullanımı etkilemez. LOL gibi oyunları %10-20 kazanç düşüsü ile çok rahat oynarsınız.
Hocam bunun bir hesaplama mantığı var mıdır? Ya da bunun için kullanılan bir araç. Yapmayı düşündüğümden değil ama mesela sadece meraktan 3050 R75800H ile yapılabilir mi yapılırsa ne kazandırır merak ediyorum.

Ethereum madenciliği en çok kzandırıyor. Whattomine yada nicehash gibi yerlerden hesaplarsınız ama onlar sadece ekran kartının çektiği elektriği dahil ediyor.
Laptopda madencilik yapılıyor ama sizinkinde kazanç sağlasa bile yıpratmaya değmez.

Ethereum madenciliği en çok kzandırıyor. Whattomine yada nicehash gibi yerlerden hesaplarsınız ama onlar sadece ekran kartının çektiği elektriği dahil ediyor.
Laptopda madencilik yapılıyor ama sizinkinde kazanç sağlasa bile yıpratmaya değmez.
Teşekkürler hocam ama çoğu yerde 3050 listelerde bile çıkmıyor :D

Arkadaşlar merhaba, masraflar çıktıktan sonra RTX 2070S ile aylık ortalama ne kadar kazanılır? Mining yapılırken bilgisayarı başka işlem için kullanamıyor muyuz?

Denemek için ethermine'de başladım. Sanırım başarabildim değerlerim nasıl?

3.jpg1.jpg2.jpg
36 MH/s rtx 2070s e göre normal mı?
Biraz oynama yaptıktan sonra bu değerlere ulaştım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    161,1 KB · Görüntüleme: 65
  • 2.jpg
    2.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
2070S kullanmıyorum fakat TDP-Core clock ile oynamadan Ctrl+F ile Core Clock'u 900'e sabitlerseniz ve +1200 veya deneyerek daha üstü bir değerde Memory Clock denerseniz daha iyi olur gibi.

@tugoli overclock tecrübem olmadığı için tam anlayamadım. TDP-Core clock dediğiniz hangisi ve Ctrl+F ye basınca gelen ekranda oynama yapamadım o kısmı nasıl ayarlıyorum? Tecrübesiz olduğumdan yanlış bir şey yapmak istemedim.

Geri
Yukarı