RTX 2070S ile mining yapılır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki gibi voltaj kontrolünü aç.

Sonra Ctrl+F yap, grafikten 900 mv'i seç.

Power Limit ve Core Clock varsayılan ayarlarda kalsın. Power Limit 100, Core Clock 0.(Core Clock voltaj sabitlenince oynanmıyor diye hatırlıyorum)

Daha sonra Memory Clock'u yavaş yavaş arttır. Alabildiğin en yüksek MH'da kaydedersin. Bazen çok arttırmak aldığın verimi düşürür yada hatalara neden olur.

Deneme yanılma dene :D

@tugoli daha ileriye gitmedi. En son veriler bu şekilde nasıl gözüküyor?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 77
@tugoli daha ileriye gitmedi. En son veriler bu şekilde nasıl gözüküyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MH güzel ama biraz fazla güç tüketiyor bu videodan da destek alabilirsiniz yada MH çok düşmeyecek şekilde yavaş yavaş Power Limit'i düşürebilirsiniz.
Voltajı sabitlememişsiniz hocam bu arada şimdi fark ettim. Ctrl+F ile grafiği açıp 900'e tıklayıp Ctrl+L yapmanız lazım.
Videoda adam 750'e sabitliyor mesela bakabilirsiniz.

@tugoli sabitlemeyi de sayenizde öğrenmiş oldum:) En iyi sonuçları bu şekilde aldım gibi. Güç tüketimi ortalama 125w oldu iyi midir? 113w ortalamaya çekebilirim ama o zaman 43 MH/s lere düşüyor.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 62
@tugoli sabitlemeyi de sayenizde öğrenmiş oldum:) En iyi sonuçları bu şekilde aldım gibi. Güç tüketimi ortalama 125w oldu iyi midir? 113w ortalamaya çekebilirim ama o zaman 43 MH/s lere düşüyor.
Bence gayet güzel, uzun süre takılmadan çalışıyorsa olmuş. Kapanıyor mu, takılıyor mu kontrol et. Shares'de invalid çok oluyor mu bak. Eğer bu sorunlarla karşılaşırsan Memory'i biraz düşür yoksa böyle kalsın.

@tugoli şimdilik takılma, donma filan yapmıyor. Shares'de invalid dediğiniz kırmızı hata mesajları sanırım, henüz stabil sorun yok gibi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

@ismail34 45MH/slerde kazdığı halde günlük 0.00058 kazanırsınız diyor siz nasıl 0.00070'ler kazanıyor sunuz?

Açıkçası kripto para piyasasının nasıl işlediği, nasıl değerlendiği, madencilikte kime nasıl ve ne kadar pay düştüğü konusunda hiçbir fikrim yok. Onum dışında ilk 15 günden sonra 00070'lere düştü. İlk 15 gün 00080-89 aralığında ilerliyordu. Kazım gücü aynı olmasına rağmen bu arada. Bu oynaklıkların sebebini bilemiyorum tabii.

@siyah100 bazen MH/s dışındaki etkenler de kazma işinde etkili oluyor. Kazma zorluğu, o an tüm dünyada ETH kazan insanların sayısı falan da ufaktan etki ediyor diye biliyorum.

@ismail34 siz 24 saat mi çalıştırıyordunuz yoksa günde birkaç saat de olsa dinlendiriyor muydunuz kartı?

Yeni konular

Geri
Yukarı