RTX 2070S sistem toplama

Hamza Terzi

Kilopat
Daha fazla  

Monitör ve RAM'i ekstra indirim buldum ve aldım, diğerleri için beklemedeyim. PSU noktasında şüpheliyim. RAM'i 3600 almak isterdim ama indirimi kaçıramadım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Monitör ve RAM'i ekstra indirim buldum ve aldım, diğerleri için beklemedeyim. PSU noktasında şüpheliyim. RAM'i 3600 almak isterdim ama indirimi kaçıramadım. Yorumlarınızı bekliyorum.
PSU gayet iyi.

Açıkçası ben de bekleyin derim. 3070 çıkış tarihi ertelendi tabi orası ayrı konu. RTX 2070 Super'in bu modeli fiyatına çıkabilir belki, 6k ve üstünde. Ama 2070 Super'e de güzel indirimler geliyor zaman zaman. Mesela 2 gün önce 4500 TL'ydi Amazon.com.tr'de. Ama kısa sürdü.

RTX 3000 serisini bekleyin ve işlemci yok o yüzden 4000 serisi ile 11. nesili beklemenizde de fayda var.

Koymamışım düzelttim aynen bekleyeceğim şu an almak akıl işi değil kara cumada beklentileri karşılayabilir belki.

Forumda en az 80+ Gold deniyor diğer topladığım sistemde Bronze kullandım 2 aydır hiçbir sorun yok oyunlarda.

Koymamışım düzelttim aynen bekleyeceğim şu an almak akıl işi değil kara cumada beklentileri karşılayabilir belki.

Forumda en az 80+ Gold deniyor diğer topladığım sistemde Bronze kullandım 2 aydır hiçbir sorun yok oyunlarda.
Marka güvenilir olduğu için pek bir önemi yok bence.

RAM'i ciddi bir indirimde almadıysanız sırf RGB için gereksiz olduğunu düşünmüyorum.
Bunun dışında işlemci yok.
2070 Super iyi bir ekran kartı fakat 3000 serisini beklemekte fayda var.
PSU kaliteli bir markanın sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Tanesine 650 lira verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı