RTX 2070S ve R5 3600X sisteme 550W yeter mi?

SolveTax

Kilopat
Hazır sistem olduğu için iki seçenek var. 550W 80+ yeter derseniz Corsair Spec Delta modelini seçeceğim.

Yetmez derseniz diğer seçenek; Cougar MX350 Mesh 700W 80+ veya Cougar Gemini S Silver 600W 80+

Kasalardan emin olamadım, hava akışı olarak pek iyi değil gibi duruyorlar.

İki türlü de olmazsa mecbur ekran kartını düşüreceğim. Veya tek tek farklı sitelerden toplayacağım.

Yeterli olur ancak almışken daha üstünü alsanız daha iyi olur.

Fiyat farkı 1000,1500'e kadar çıkıyor hocam.
Eğer kaliteli ve sertifikaya sahip bir güç kaynağı ise yeterli olacaktır. 550W güç kaynağı, fakat almışken 600 veya 700W almanız daha iyi olur. Spec Delta'nın hava akışı güzel fakat diğer kasalar hakkında bilgim pek yok internetten incelemelerini izlemenizi tavsiye ederim.

Eğer kaliteli ve sertifikaya sahip bir güç kaynağı ise yeterli olacaktır. 550W güç kaynağı, fakat almışken 600 veya 700W almanız daha iyi olur. Spec Delta'nın hava akışı güzel fakat diğer kasalar hakkında bilgim pek yok internetten incelemelerini izlemenizi tavsiye ederim.
Ucu ucuna da olsa besleyebilir mi? Oyun sırasında kapanmasın yeterli. Bir süre sonra yükseltirim diye düşünüyorum.

@Caner Uncu Hocam sen ne dersin?

Cougar Gemini S Silver 600W 80+ modeli daha kaliteli duruyor. Cougar firması kasa alanında gayet iyi bir firma, herhangi bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı