RTX 2070S'in Mining için değerleri nasıl olmalı?

bloodrap

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

RTX2070 Super ekran kartına sahibim. Bugün mining yapmaya başladım. İlk kendi ayarlarımı ve kazandığım değerleri ekte paylaştım. Ne kadar daha oynayabilirim değerlerde, bilgi paylaşabilir misiniz?

Kazım yaptığım yazılım: Claymore
Kripto para hesabım: Binance TR
Ekran kartım: Gigabyte RTX2070 Super
Kazım değerim: 44.582mh/s

Teşekkürler.

minig.jpg
RTX2070 Super.jpg

Power limit ayarını ben %50'de kullanıyorum ve 108w bir tüketim oluyor sizinkinin kat kat altı, bunu düşürmenizi öneririm fazladan elektrik faturası ödemenize hiç gerek yok paranız cebinizde kalsın.

3 aydır falan yapıyorum ama sadece 2070S olmadığı için net bir rakam söyleyemem ama aşağı yukarı tek başına 1000 civarı getiriyordu en son. Tabi şuan gelirler fırladığı için o da bayağı değişmiştir.
Ethermine monitörden baktığım kadarıyla 1.250 TL yapıyor. 24 saatlik veri dolduğunda net rakamı verecektir. Gerçi amacım aylık kazanç değil. Eth. biriktirmek. 2 yıl içerisinde 10bin dolar olacak :)
3 aydır falan yapıyorum ama sadece 2070S olmadığı için net bir rakam söyleyemem ama aşağı yukarı tek başına 1000 civarı getiriyordu en son. Tabi şuan gelirler fırladığı için o da bayağı değişmiştir.
Hangi kazım programını kullanıyorsun?

Son düzenleme:
Ethermine monitörden baktığım kadarıyla 1.250 TL yapıyor. 24 saatlik veri dolduğunda net rakamı verecektir. Gerçi amacım aylık kazanç değil. Eth. biriktirmek. 2 yıl içerisinde 10bin dolar olacak :)

Hangi kazım programını kullanıyorsun?
Claymore miner kullanarak Binance havuzunda biriktiriyorum.

Power limit ayarını ben %50'de kullanıyorum ve 108w bir tüketim oluyor sizinkinin kat kat altı, bunu düşürmenizi öneririm fazladan elektrik faturası ödemenize hiç gerek yok paranız cebinizde kalsın.
Afterburner'de en düşük %71'e indirebiliyorum. Nasıl daha da azaltacağım?

Geri
Yukarı