RTX 2080 ekran kartı replika olabilir mi?

81 derecede kitleniyorsa sıcaklık limiti olabilir ekran kartında. Eğer tamir görmüşse belki yüksek ses o yüzden çıkıyordur. Gerçi kartın normal sesini de duymadım ama eğer çok fazlaysa tamir işlemi gördüğündendir.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için son 1 sorum daha var acaba ekran kartının içindeki macunları yenilesem fark olur mu?
1660S'den iyi her turlu yani sizce hangisini kullanmalıyım.
Sıcaklıklar anormalse fark olur ki anormal. Fakat termal macun kaliteli olsun. Kaç bin liralık kart, gerekeni yapın. Az da olsa derece düşer.

macunları yenilesem fark olur mu?
Evet faydası olabilir, kaliteli termal macun link bırakıyorum aşağıda.

Evet faydası olabilir, kaliteli termal macun link bırakıyorum aşağıda.

Ondan var bende ama ekran kartı için sert özel macun gerekmiyor mu cipsetler filan.
Sıcaklıklar anormalse fark olur ki anormal. Fakat termal macun kaliteli olsun. Kaç bin liralık kart, gerekeni yapın. Az da olsa derece düşer.

Sanki yazılım sıkıntısı var bir de test yaparken 80 dereceye kadar fanlar %40 gibi çalışıyor.

Sanki yazılım sıkıntısı var bir de test yaparken 80 dereceye kadar fanlar %40 gibi çalışıyor.

Geri
Yukarı