RTX 2080 Ti Counter-Strike 1.6 performansı

CS 1.6 ekran karı olmadan bile oynanabiliyor şahsen G41 Express onboardda deneyimlemiştim bu arada 700 FPS vermesinin sebebplerinden biri ya sınır FPS olarak ayarlamıştır ya da işlemcinin tekli çekirdeği ekran kartına yetmediği için GPU misal %15 gibi falan çalışıyordur.

1.6 oynayan biri olarak söylüyorum. Profesyonel oyuncular bile 100de sabitlerdi. Nedenini bilmiyorum eski bir oyun olduğu için olabilir. CS:GO gibi sınırsız veya 300e sabitleme durumu yoktu. Yani 100 FPS alınsa yeterli.

1.6 oynayan biri olarak söylüyorum. Profesyonel oyuncular bile 100de sabitlerdi. Nedenini bilmiyorum eski bir oyun olduğu için olabilir. CS:GO gibi sınırsız veya 300e sabitleme durumu yoktu. Yani 100 FPS alınsa yeterli.
Jailbreak oyuncuları sınırsız yapardı bunny için. Sonra da uçarlardı.

CS 1.6 da New Game harici yabacı sunucular haric(ping de değişiklik gösterir) 1K FPS alamazsınız. Sunucu 1K FPS'ı gorunce size 1 2 dakika içinde cilent ban atar. O yüzden genelde bende dahil FPS'ı Max 600 700e çekeriz. O arkadaş ta aynısını yapmıştır büyük ihtimal.

Dün CS 1.6 oynarken bir sunucuda (FPS gösterme pluginiyle) bir kişinin 700 FPS aldığını gördüm ve ekran kartını sordum, RTX 2080 Ti dedi. Yalan söylediğini kendisi de bilmesine rağmen aynı şeyi söylemeye devam etti. Sizce 2080 Ti CS 1.6'da kaç FPS verir ve bu kişi yalan mı söylüyordu? Ben GT940M ile 300+ FPS alıyorum ve RTX 2080 Ti'nın o oyunda en az 4 bin FPS verebileceğini düşünüyorum.
Oyunda belirli FPS seviyelerinde belirli tepkiler veriyor bunlar kurşunun gidiş yönü karakterlerin sende hareketlerinin belirginlik vb durumlar.Bu durumlardan hangisinin oynayisini en üst seviyede tutacağını kendisi belirler bu yandan valve çağdaş bir şirkettir herkesin bildiği gibi insanlarda ak spraylerinde ayrıca awp ounayislarindaki bazı avantajlardan yararlanmak için ya sabit 400 ya da sabit 100 FPS de oynarlar belki 400 FPS oynamasının sebebi bu olabilir, teşekkürler.

4000 olması zor 2080 TI ile. Ama belki 1000 lere çıkabilir. Mesela Unlost 1000 fps aldığını göstermişti. Biraz da işlemcisine bağlı.
Unlost 1000 FPS'i CS:GO'da almıştı ben CS 1.6 için sordum.
CS 1.6 da New Game harici yabacı sunucular haric(ping de değişiklik gösterir) 1K FPS alamazsınız. Sunucu 1K FPS'ı gorunce size 1 2 dakika içinde cilent ban atar. O yüzden genelde bende dahil FPS'ı Max 600 700e çekeriz. O arkadaş ta aynısını yapmıştır büyük ihtimal.
1000'den fazla FPS alan birden çok oyuncu görmüştüm genellikle deathrun sunucularında.

Kart kendini tam kullanamadığı için belki 700 FPS vermesi normal olabilir. CS 1.6'da FPS değeri de çok önemlidir. Hızlanmanı sağlar.
anladığım kadarıyla arkadaş hard csci herkes bilmez fpsin hızlanma sağladığını
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski oyunlarda böyle tür şeyler çok fazla o yüzden FPS belirli şeylerde kısıtlı.

Dün CS 1.6 oynarken bir sunucuda (FPS gösterme pluginiyle) bir kişinin 700 FPS aldığını gördüm ve ekran kartını sordum, RTX 2080 Ti dedi. Yalan söylediğini kendisi de bilmesine rağmen aynı şeyi söylemeye devam etti. Sizce 2080 Ti CS 1.6'da kaç FPS verir ve bu kişi yalan mı söylüyordu? Ben GT940M ile 300+ FPS alıyorum ve RTX 2080 Ti'nın o oyunda en az 4 bin FPS verebileceğini düşünüyorum.

Azda olsa optimizasyon sorunu var CS 1.6'nın ben 1050 Ti ile 250 FPS falan alıyordum. 700 FPS gayet normal bence.
4 bin FPS ne hocam? Şu ana kadar 4 bin FPS hangi ekran kartıyla hangi oyunda alınmış.

Minecraft'ta 2080 Ti ile.😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı