RTX 2080 Ti performansı yeni oyunlar için yeterli mi?

Degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Bu konunun amaci kimde ne kart oldugu yada birini kucumsemek icin degil. Fark ettim ki RTX teknolojisi RTX 2080 TI acayip yoruyor. Mesela CoD Cold War'da RTX kapatinca asiri FPS aliyorum ama acinca aciyor canimiz. Demem o ki bu RTX 2080 TI yavas ama emin adimlarla eceline dogru yuruyor. Amacim tartisma acmak degil kendi yorumum. Ben tabikide memnunum ama RTX 3000 serisi gercekten daha iyi ve RTX teknolojisi ile daha uygun ve rahat.

Ben nedense 4K'yı gereksiz buluyorum 2K yeterli bence aşırı bir fark yok arada (belki vardır ömrümde 1080P bile oyun oynamadığım için linçlemeyin yani)
Ubisoft'un sorunu o bence kartın değil.

Ubisoft? Cyberpunk CD project Red yapımı.

Şaka yapıyorsun herhalde...

3070 almanı tavsiye ederim

RTX 2080 Ti'in ömrü çok uzun. 4K için 1 sene denilebilir lakin 1080P ve 2K'da en az 3-4 sene Ultra'da açar her şeyi.
o değil de harbi dlss ile doğru söylemiş oluyorsun şuan bile 2k 1080p de akıcı hala

RTX 2080 Ti'in ömrü çok uzun. 4K için 1 sene denilebilir lakin 1080P ve 2K'da en az 3-4 sene Ultra'da açar her şeyi.
haklıymışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…