RTX 2080 vs RTX 2070

alisyas

Decapat
Bu 2 ekran kartı arasında kaldım, bana yardımcı olur musunuz? Ekran kartları bunlar. İkisini de alabilirim. İşlemci ve diğer tüm parçalara karar verdim ama ekran kartında kararsız kaldım. Benim ihtiyacım olan iyi bir performans, uzun süre gitmesi. Hangisini almamı önerirsiniz?

An itibarıyla.

375559

İkisi karşılaştırılacak kartlar değil. Tabii ki 2080.
RTX 2070= GTX 1080
RTX 2080= GTX 1080Ti
1080 ile 1080Ti arasındaki farkta bariz ortada.

İkisi karşılaştırılacak kartlar değil. Tabii ki 2080.
RTX 2070= GTX 1080
RTX 2080= GTX 1080Ti
1080 ile 1080Ti arasındaki farkta bariz ortada.
Bende öyle demiştim düzgün okursanız ilk önce Marka yorumu yaptım sonrasında gözle görülür fark olur dedim :D ikimizde aynı şeyi diyoruz aslında sadece farklı yazarak.

Bende öyle demiştim düzgün okursanız ilk önce Marka yorumu yaptım sonrasında gözle görülür fark olur dedim :D ikimizde aynı şeyi diyoruz aslında sadece farklı yazarak.
Evet aynı kapıya çıkıyor. Olsun ben biraz daha açmış oldum konuyu :D Çünkü cidden benim böyle bir imkanım olsa şu an düşünmeden RTX 2080 yapıştırırdım :(

Evet aynı kapıya çıkıyor. Olsun ben biraz daha açmış oldum konuyu :D Çünkü cidden benim böyle bir imkanım olsa şu an düşünmeden RTX 2080 yapıştırırdım :(
Az önce İTOPYA'da 5700 TL'ye 2080 Tİ satılıyordu ve direkt bakıma girdi site :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı