RTX 2080S sistem yükseltilmeli mi?

Bütçe
50000 maksimum
Olmaz şöyle diyeyim 7500F-7600-7600X temelinde aynı işlemciler. 7600 ile 7600X dahili grafik birimi barındırıyor yalnızca, 7500F ise aynı şu anda elindeki 3600X gibi dahili grafiksiz bir işlemci. Bu sebeple de fiyatı diğerlerinden düşük anlayacağın.

İkinci el güzel fırsatlar sunuyor ben de şu anda kullandığım RTX 4070'i 17K'ya almıştım daha 20 günlük tertemiz karttı. 2 aydır keyifle kullanıyorum garantisi de var. Piyasadaki tüm kartlar temiz neredeyse, ya ihtiyaçtan ya da üst modele geçmek için satıyor çoğu kişi.

Anlıyorum hocam çok teşekkürler 2080s iyi bir kartti fakat artık yetmiyor Cyberpunk oynamaya kalkışınca bile DLSS olsa bile yaramıyor kredi çekip sistem almak şart oldu

Anlıyorum hocam çok teşekkürler 2080s iyi bir kartti fakat artık yetmiyor Cyberpunk oynamaya kalkışınca bile DLSS olsa bile yaramıyor kredi çekip sistem almak şart oldu

Bakarsın artık. Bu arada RTX 2000 serisi kartların da kullanabileceği AMD Frame
Generation modu yayınlandı FPS'i bayağı yükseltiyor, istersen bir göz at. RTX 3060 ile 1080P'de kazanımı böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakarsın artık. Bu arada RTX 2000 serisi kartların da kullanabileceği AMD frame.
Generation modu yayınlandı FPS'i bayağı yükseltiyor, istersen bir göz at. RTX 3060 ile 1080P'de kazanımı böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üff öne öyle hocam resmen FPS'yi ikiye katlamış.

Bakarsın artık. Bu arada RTX 2000 serisi kartların da kullanabileceği AMD frame.

Bunu göz önünde bulunduracağım hocam teşekkürler 3090 Ti var bayağı fiyatlar düşük ne dersiniz iş görür mü yoksa bir süre sonra yarı yolda mı bırakır.

Bunu göz önünde bulunduracağım hocam teşekkürler 3090 Ti var bayağı fiyatlar düşük ne dersiniz iş görür mü yoksa bir süre sonra yarı yolda mı bırakır.

Güç tüketimi abartı yüksek. Onu alacağıma AMD alternatiflerine yönelirim açıkçası. Sen önceliğini DDR5 donanımlara ver, ekran kartı olarak da 2080 Super'den geçmeye değecek kartlar;

RX 7900 XT
RTX 4070 Ti Super 16 GB (çıkmadı)
RTX 4080
RX 7900 XTX.

Sisteminizin parçalarını tek tek satıp arkadaşın dediği gibi RTX 4070 Ti super ya da RTX 4080 almanız ayrıca Intel işlemci kullanmanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı