RTX 2080S'li sistem CS 2'de 70-80 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Adamların derdi FPS değil diyorum çünkü en yüksek ayarda da çok yüksek FPS alırlar. CS zorlamıyor ki sistemi. CS 2'den önce zaten 400 FPS alıyorlardı. Olay daha çok kill almak, çözünürlük düşünce hedefler şişiyor, ama yükseltince inceliyor, olay bu. Hocam başka bir şey mi okuyorsunuz anlamadım, biraz sıkıntılı bu konunuz.

Sen benim dediğimi anladin mi ki acaba? Ben smoke flashli zamanda 70-80 FPS alıyorum, bu da drop ve lag oluyor diyorum ya. Adamın neyse, bizim derdimiz de o. Sen takılmışsın. FPS 500 FPS istemiyorum. CS oynuyor musun bilmiyorum ama mantığı senin anladığını sanmıyorum.

Optimizasyon anlamını bilmiyor musun? Benim bilgime laf yapıyorsun? Arkadaşım optimizasyon sorunlu tamam. Ben 3080 ve 5600 ile 180-200 arası alıyorum. Madem bizden çok biliyorsun, kendin çöz sorunu?

Optimizasyonu çok iyi biliyorum. Kendim çözemedim, bilene sorarım, bilen konuşur. Tamamen boş konuşuyorsun. Sistem aynı, oyun aynı, sen hala optimizasyon diyorsun. Optimizasyon sisteme göre değişir. Aynı sistemde, aynı oyunda neyin optimizasyonu?

DDU ile eski driverı kaldırıp yenisini kurdunuz mu? Sizin 250 FPS'in altında almamanız lazım. Ayrıca CS2'nin yeni grafikleri ile birlikte ekran kartına binen yük de arttı. Eskisi gibi sadece işlemcim iyi olsun zamanı geçti. Oyunun optimizasyon olarak da 3 ay öncesine göre bayağı iyi durumda olduğunu oynayan herkes biliyor.

Denedim onu da olmadı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son Windows 11 de deneyeceğim başka çare yok gibi.

Sistemin diğer parçaları nedir örnek veriyorum güç kaynağın nedir? Belki de düşük bir güç kaynağı ile kullanıyorsundur.

Temiz kurulum yapıp deneyin, en güzeli.

Aynen sıfırdan başlamak en iyisi. Eğer sorun hala devam ediyorsa zaten sorun parçalarda olabilir.

Evet biliyorsunuz maşallah size? Bu kelimenizden sonra nasıl biri olduğunuzu anladım. Ben senin sisteminden 3-4 kat daha güçlü bir sistem ile 180-200 arası alıyorum diyorum. Senin dediğine bak.

Sen anlamıyorsun herhalde Allah Allah belki senin ayarlarda da vardır bir şey ne bileyim arkadaşımla beraber topladığımız aynı bak dikkatini çekiyorum bire bir aynı bak oyunda aynı sade ekran kartı farklı ki benimki daha yüksek param olmadığı için alamamıştım o zaman benden yüksek FPS alıyor bak diyorum sana sistem aynı bak dikkat et sistem aynı.

Sen anlamıyorsun herhalde Allah Allah belki senin ayarlarda da vardır bir şey ne bileyim arkadaşımla beraber topladığımız aynı bak dikkatini çekiyorum bire bir aynı bak oyunda aynı sade ekran kartı farklı ki benimki daha yüksek param olmadığı için alamamıştım o zaman benden yüksek FPS alıyor bak diyorum sana sistem aynı bak dikkat et sistem aynı.

Tamam kanka seninle uğraşıp daha fazla vakit kaybetmeyeceğim. İyi geceler.

Geri
Yukarı