RTX 3000 için 2080 değiştirilir mi?

dogudulupcu

Hectopat
Arkadaşlar RTX 2080 Gaming X Trio ekran kartım var. 3070 ya da 3080 için değiştirmeye değer mi? (1 sene önce aldım kartı.)

Değer kesinlikle ve 4500-5000 TL'ye satabilirsiniz sanırım yani daha fazlasına kimse almaz galiba hatta o kadar bütçesi olan birinin RTX 3000 serisine geçeceğini de düşünürsek satması da zor olur yani kart elinizde kalabilir ki bu da ekstradan masraf demek. Kısaca iyi bir fiyata satabilirseniz üstüne azıcık koyup 4 kat daha güçlü RTX + 2 kat daha fazla güç + DLSS 3.0 + güncel mimari gibi farklar ama tahminimce bu da şuanki 2. el 1080/1080 Ti'lar gibi ölü fiyata satılır.

Ben de kendi ekran kartımla 3000 serisi segmentin giriş kartını alacağım, değer.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci yetiyorsa değişir. Ömrü uzar sistemin. Zaten 4000 serisinde büyük ihtimal değiştiremeyeceksin. İşlemci yüzünden.

Kendi kartına yakın zamanda alıcı bulacağına eminsen değer. Yoksa şu an herkes 3000 serisini bekliyor, ikinci el piyasasında fiyatlar düşmeye başlar çıkışa yakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…