RTX 3000 serisi ekran kartlı laptop ne zaman çıkar?

fixit

Kilopat
Merhabalar, bütçe olarak 9000-10000 lira bandında genel maksatlı kullanılacak bir laptop almayı düşünüyorum. Technopat'a geçenlerde 2 üründen(1660 Ti HP vs RTX 2060 Monster) hangisini seçmeliyim tarzında bir konu açmıştım ancak orada bazıları RTX 3000 serisini beklememi söylediler. F/P oranı iyi olduğu için marka olarak Monster düşünüyorum. Sizce Monster RTX 3000 serisini kullanan modelleri ne zaman satışa sunar. Beklemeli miyim?

Eki Görüntüle 677464

Bende sizin gibi düşünüyorum fiyat konusunda ama özellikle geçenlerde açtığım konuda bu arkadaş(@FingoIfin) biraz kafamı karıştırdı.
Arkadaş haklı yeni çıkan kartlar daha fazla ücretle satılmıyor aynı fiyata çıkıyor.
Ayrıca daha düşük fiyata daha yüksek performans alıyosun.Örnek vermek gerekirse rtx3060 , rtx2070super'den 100dolar daha ucuz ama oyun performansında ortalama 20 fps daha fazla veriyor. youtube de karşılaştırma videolarına bakabilirsin
Arkadaş haklı yeni çıkan kartlar daha fazla ücretle satılmıyor aynı fiyata çıkıyor.
Ayrıca daha düşük fiyata daha yüksek performans alıyosun.Örnek vermek gerekirse rtx3060 , rtx2070super'den 100dolar daha ucuz ama oyun performansında ortalama 20 fps daha fazla veriyor. youtube de karşılaştırma videolarına bakabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da karşılaştırma videosu

Yeni konular

Geri
Yukarı