RTX 3000 serisi Türkiye'ye ne zaman gelir?

Canwick

Centipat
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yeni nesil RTX ekran kartları tanıdılttı. Ülkemizde maalesef dolar kurunun yüksel olmasının yanı sıra açılanan fiyatlar yüz güldürdü diye düşünüyorum. Sizce bu ekran kartları ülkemize daha gelmeden ek vergiler uygulanır mı? Biliyosunuz PS5 tanıtıldıktan birkaç gün sonra konsollara ek %50 gümrük verigisi gelmişti. Sizce şu anda elimde halihazırda RTX 2070 Super Ryzen 3600 16 GB RAM'li bir sistem var bunu 8000 TL'ye satıp 3070 için veya 3080 için beklemeli miyim? Çıkış tarifi için 17 Eylül nediyor ( 3080 için) Türkiye'ye ne zaman gelir.

Elinizdeki sistem zaten çok güzel, satmanıza gerek yok. Her yeni kartı çıktığında sistem güncellenecek olsaydı halimiz duman olurdu.

Yanlış anlama beni dostum senin için demiyorum ama, ben iyi bi sistem topladığımda onu ne kadar uzun kullanırsam o kadar huzurlu ve mutlu hissediyorum.Şimdi sen 140 fps alırken 180 fps almak için kart mı değiştireceksin? Kimsenin muhasebesini yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama ben böyle düşünüyorum.
Gereksiz.

3070 bize ne katacak hocam asıl soru bu 🤗 Tabi mantık açısından ne kadar performans arttıracak olsa bile 3070, 2070super gayet üst segment zorlandığı yer varsa bilelim hocam.

2070S'den 3000'e geçmek aşırı mantıksız ne kadar paran olursa olsun bu paranı çöpe atmak olur performans artışından başka bir ek özellik gelmedi RTX 2.0 zaten 2000 serisine de geldi 10 20 FPS fazla alacaksın diye boş yere uğraşma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı