RTX 3030 gibi bir kart çıkar mı?

Peki, sizce 40 serisinde farklı bir şey görebilir miyiz, sonuçta 2050 yoktu ama 3050 var, 4040 gibi bir şey gelebilir mi?
İmkansız değil gelebilir de yine de pahalı olur çok bir farkı olmaz diğer kartlara göre eğer amacınız ucuz bir kart almak ise belirteyim dedim.

Hocam %20 ile 25 arasında fark var. DLSS açınca fark %60 oluyor. Nasıl aynı kart anlamadım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin dediğiniz performans farkı kısıtlanmamış 3050'ye sahip modellerde olur sadece. O laptopları soğutmak diğerlerine nazaran daha zor olduğu için watt olarak kısıtlama yapılıyor. Bir kaç model harici çoğu 3050'ye sahip modelde böyle diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizin dediğiniz performans farkı kısıtlanmamış 3050'ye sahip modellerde olur sadece. O laptopları soğutmak diğerlerine nazaran daha zor olduğu için watt olarak kısıtlama yapılıyor. Bir kaç model harici çoğu 3050'ye sahip modelde böyle diye biliyorum.
Hocam bende ASUS TUF FX506HC HN011 var. AC VALHALLA aynı işlemciye ve RAM kapasitesine sahip 1650Tİ laptoplarda performans testlerinde AVG 52-53 alıyor. Bende ise 64 çıktı ortalama. Sanırım RTX 3050 ve işlemci modeline göre değişiyor. Forumdonanımdan bir arkadaşla değerleri karşılaştırdık elimdeki laptop 1660Tİ Max-q yani 1660Tİ`ın alt modeliyle aynı çıktı. O model ise 1650Tİ`dan %20 30 arası daha performanslı.

Hocam RTX üst ve güçlü bir seri. Her şeye reteiks 3010 çıkar mı falan demeyin. Gidin GT710 alın o zaman. Kart 1650 Ti gücünde olduktan sonra RTX olsa ne olacak? RTX açınca 10FPS Cyberpunk oynadıktan sonra RTX olsa kaç yazar. Bırakın hocalarım artık şunu yok bu çıkar mı yok şu çıkar mı. Biz kahin değiliz.

Geri
Yukarı