RTX 3050 %0 kullanıma düşüyor

CPU frekansı 0.8GHz? Güç seçeneklerinde yüksek performans seçili mi?
1645608170975.png

Konu karışmış biraz, @erendiebirii konu sahibi olarak konuyu açabilir misin biraz daha? Tam sistemini belirtir misin?

Valorant'ta türlü sıkıntılar yaşayanlar gördüm ama GPU kullanımının 0 olmasını hiç görmemiştim. :)

Konu karışmış biraz, @erendiebirii konu sahibi olarak konuyu açabilir misin biraz daha? Tam sistemini belirtir misin?

Valorant'ta türlü sıkıntılar yaşayanlar gördüm ama GPU kullanımının 0 olmasını hiç görmemiştim. :)
Intel Core i5 11400F 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P
Biostar H510MH/E 2.0 DDR4 3200 S+V+GL LGA1200
Palit RTX3050 DUAL 8GB 128Bit GDDR6(LHR)
Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL 16
Netac NV2000 512GB 2500/1950 MB/s NVMe M.2
GameGaraj Aquarius-Mesh 650W 80+ Bronz RGB Mid. Tower Kasa

@erendiebirii

Sistemi 30 dakika OCCT Power testine sokup monitör sekmesinden güç tüketimlerine bakar mısın? Güç tüketiminde dalgalanmalar olursa, veya test aniden sonlanırsa sorun PSU kaynaklıdır.

Sistemi alalı 1 ay olmadı işlemcim need for speed (2015) ve gta 4 gibi oyunlarda 80 dereceyi gördü bana bunun stok fan yüzünden olduğu söylenildi. Bende yeni bir kuletipi soğutucu alıp bilgisayarcıya götürüp adamın yanında bir şekilde 15 dakika içinde takıldı. Eve geldiğimde dereceleri test etmek için nfs oyununa girdim soğutma olarak her şey tamamdı. Ama oyunda iken 5 dakika sonra fps 8 oldu 5-10 saniyeliğine tekrar düzeldi.
@erendiebirii

Sistemi 30 dakika OCCT Power testine sokup monitör sekmesinden güç tüketimlerine bakar mısın? Güç tüketiminde dalgalanmalar olursa, veya test aniden sonlanırsa sorun PSU kaynaklıdır.
Tam olarak nasıl yapacağım pek anlamam detaylı bir video var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı