RTX 3050 5900 TL!

Hocam çoğu yerde haklısınız, ama render alan için NVIDIA lazım. Örneğin ben yeni PC topladım, 3060'lı 12100Fli bir makine. Ben burada 6600 XT kullanabilirdim, performansı 2'ye katlayabilirdim, neden katlamadım? Ucuza da getirirdim, neden getirmedim? Render alıyorum çünkü. Blender'den eevee renderi, C4Dden işlemci renderi alıyorum bazen ama AE'den ve Me'den render alıyorum. İşte bu yüzden NVIDIA aldım. NVIDIA'nın tek eksisi pahalı olması, AMD'nin artısı ise çok ucuz ve NVIDIA'yı tokatlıyor olması. Render almasaydım 6600 XT alacaktım ama render vs. işim olduğu için 3060'a kaydım. Onun harici cümlelerinizde haklısınız hocam.

Senin durumunda çok normal. Ben de render yapanlara 3060 öneriyorum 6600 XT kullanıcısı olarak. CUDA çekirdeklerinin yeri ayrı 3-5 FPS için niye gidip AMD alasın. 6600 ile 3050 arasında da fark bu kadar az olsaydı kimse 3050 tavsiye etmekten çekinmezdi.

Hocam çoğu yerde haklısınız, ama render alan için NVIDIA lazım. Örneğin ben yeni PC topladım, 3060'lı 12100Fli bir makine. Ben burada 6600 XT kullanabilirdim, performansı 2'ye katlayabilirdim, neden katlamadım? Ucuza da getirirdim, neden getirmedim? Render alıyorum çünkü. Blender'den eevee renderi, C4Dden işlemci renderi alıyorum bazen ama AE'den ve Me'den render alıyorum. İşte bu yüzden NVIDIA aldım. NVIDIA'nın tek eksisi pahalı olması, AMD'nin artısı ise çok ucuz ve NVIDIA'yı tokatlıyor olması. Render almasaydım 6600 XT alacaktım ama render vs. işim olduğu için 3060'a kaydım. Onun harici cümlelerinizde haklısınız hocam.
Render olayını anlıyorum ama şu ikiye katlama olayı nasıl oluyor hocam? Kaldı ki SAM gibi bir özelliği de kullanamayacaktınız zaten 12100F'ten dolayı.

Olmaz en az i7 7.nesil masaüstü işlemci ve üstü lazım i7 4790K falan varsa onlarda besliyor.

4790K Intel'in yaptığı en sağlam şeylerden biridir. Çekirdek gücü ve çıkabildiği frekans yaşına göre anormal. Şu Tomb Raider performansı nedir kartı tam besleyip 100+ FPS'i nasıl çiziyor şaşırtıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4790k Intel'in yaptığı en sağlam şeylerden biridir. Çekirdek gücü ve çıkabildiği frekans yaşına göre anormal. Şu Tomb Raider performansı nedir kartı tam besleyip 100+ FPS'i nasıl çiziyor şaşırtıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4790k ve 5960X eski god mode açmış işlemciler bana kalırsa.

Geri
Yukarı