RTX 3050 çıkınca ucuzlar mi?

Zaten işe yaramayacağı başından belliydi. Yazılımsal değil de donanımsal bir şey yapmalılar.

Hocam donanımsal da olsa yine kırılacaktı merak etme, adamlar 2080 Ti ile 2080 Super'i birleştirip 2080 Ti Super yapıyorlar. :) 2080 Super'in VRAM'leri daha iyi.

Hocam 3 aydır sistem toplayamadik bir haber geldi mining son diye ne ara kırdılar NVIDIA çöp bir şirket değilki doğru bir koruma yapamazlar mi?

Miningciler de çöp değil tak diye her şeyi kırıyorlar hem adamlar Captha'yı geçen bot bile yapıyorlar.

Mining Pool'larına belirli ekran kartlarını alsalar yine böyle bir sorun olmayacak aslında. BIOS yazmak yerine Pool'dan yasaklayamazlar mı?

Hocam PS5 ile mining yapiliyormus ekran kartları salmazlarmi GTX serisini.
Hayır PS5 için de aynı olay olacak, 2 adet RX5700 gücünde kazım yapıyor neredeyse. Birkaç güne o da biter merak etme. :) Sonuçta ekran kartı da kazandırınca bunun sonu yok.
Miningcileri hafife almayın hocam dün PS5 ile mining yaptılar diye haber çıktı dedim yeter artık. Allah'tan yalan haber olduğu ortaya çıktı.
Hadi ya, yalan mıymış o?

Miningcileri hafife almayın hocam dün PS5 ile mining yaptılar diye haber çıktı dedim yeter artık. Allah'tan yalan haber olduğu ortaya çıktı.

Hocam bir site yapsalar doğru alım satım Technopat ailesi büyük iyi ekran kartlarını satanlar koysun doğru alım doğru satım olsun miningcilere son gelsin toplu satım olmadan.

Geri
Yukarı