RTX 3050 CS:GO düşük FPS

Pitohs

Centipat
Daha fazla  
Normalde yüksekte 160 170 FPS veriyorken bugün 100 80 90 FPS'lerde gidip geliyor. Geçenlerde de yapti bunu forumda konuş açtım ddo ile sıfırladim sürücüleri o zaman düzelmişti ama bunu neredeyse 2 ay önce yaptim yani yeni yapmiş sayilirim. Fakat şimdi yine oldu. Ne yapmam gerek? (Ryzen 5 6600H.)

Isinmis olabilir mi? Sicakliklara bakmayı dene.

Hayır kapatıp açtım ve o esnada bekledim bayağı soğudu. Ancak şöyle bir şey fark ettim ikidir oyunun dosylarinda eksiklik buluyor Steam dosya doğrulama yapinca onunlanilgili olabilir mi?(az önce yine yaptim bu sefer bulmadi.)

Hayır kapatıp açtım ve o esnada bekledim bayağı soğudu. Ancak şöyle bir şey fark ettim ikidir oyunun dosylarinda eksiklik buluyor Steam dosya doğrulama yapinca onunlanilgili olabilir mi?

Yük altında ısısına bak Maximum kac derece gibi bahsettiğim o değil ayrıca Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yap.

Yük altında ısısına bak maximum kac derece gibi bahsettiğim o değil ayrıca Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yap.

Hocam dediklerinizi yapacağım ama bir şey fark ettim. Grafik modu kurulu Assetto Corsa(trafik modlu.) Her zaman ki FPS'inde çalişiyor yani sanirim problem CS:GO'da direk silip yüklesem mi acaba?

Hocam dediklerinizi yapacağım ama bir şey fark ettim. Grafik modu kurulu Assetto Corsa(trafik modlu.) Her zaman ki FPS'inde çalişiyor yani sanirim problem CS:GO'da direk silip yüklesem mi acaba?

Full grafik ETS 2 de normal FPS veriyor (85) sanirim sorun CS'de.

Şimdi de ETS 2 de 65 70 arasi oynuyorum önceden 85 90 olmasina rağmen. Başka bir tavsiyeniz var mi hocam?

Lütfen biri yardım etsin hala aynı problemi yaşıyorum.

Son düzenleme:

Şimdi de ETS 2 de 65 70 arasi oynuyorum önceden 85 90 olmasina rağmen. Başka bir tavsiyeniz var mi hocam?

Lütfen biri yardım etsin hala aynı problemi yaşıyorum.
Ekran karti Sürücülerini guncellemeyi dene.

Geri
Yukarı